61 2 785 785

Program lojalnościowy

Powstała w 1933 roku gdy pewna francuska rodzina postanowiła zainwestować w branżę produktów dla zwierząt. Po 80 latach od tej chwili firma nadal się rozwija podbijając kolejne rynki swoimi produktami. W dniu dzisiejszym francuska spółka działa w 50 krajach, a jej odziały takie jakie jak Francodex Sante Animale, Mastery i Saint Bernard podbijają serca użytkowników w wielu sklepach.

Innowacyjność, wiedza oraz silne wartości czynią z niej jedno z najpotężniejszych graczy na rynku produktów dla zwierząt. Zolux nie tylko produkuje ale również dystrybuuje i prowadzi badania gdyż jak sami o sobie mówią najważniejsze dla nich to : klient, szacunek, uczciwość, stały rozwój i szacunek dla zwierząt.

Z pozornej małej, rodzinnej firmy wyrosła firma, niezwykła, która dziś rozpieszczę swoich klientów kolejnymi udogodnieniami ich ulubieńców. Pomimo swojemu, nie wielkiemu rozmiarowi,  działa ona prężniej niż nie jeden potentat rynkowych gdyż jak sami o sobie mówią codziennie 350 osób pracuje na uśmiech dla państwa.

ZOLUX

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
ZOLUX Wyściółka biała dla gryzoni

ZOLUX Wyściółka biała dla gryzoni

Podściółka dla gryzoni

6,04 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl