61 2 785 785

Program lojalnościowy

Od ponad 80 lat Purina jest liderem w badaniach naukowych w zakresie żywienia i opieki nad zwierzętami. Współpracujący z nią dietetycy, naukowcy, lekarze weterynarii i behawioryści bezustannie szukają nowych dróg, aby pomagać zwierzętom prowadzić zdrowsze, szczęśliwsze i dłuższe życie.

Dziś Purina jest jednym ze światowych liderów w opiece nad zwierzętami, produkując niektóre z najbardziej znanych i uwielbianych marek karm dla zwierząt; wiele z nich służy wlaścicielom zwierząt od wielu lat. Każda z nich to rezultat najnowszych osiągnięć w udoskonalaniu jakości, smaku i wartości odżywczych. Produkty Purina zostały zaprojektowane tak, aby dać ulubieńcom i ich właścicielom najlepszy wybór receptur i formatów, na każdy etap życia i specyficzne potrzeby żywieniowe.

Pasja dla zwierząt to więcej niż tworzenie coraz lepszych produktów. Dlatego Purina zaangażowana jest we wspieranie inicjatyw społecznych i organizacji charytatywnych w różnych krajach, promując postawę odpowiedzialności za swojego ulubieńca na całym świecie.

Purina

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl