61 2 785 785

Program lojalnościowy

PESTELL– wyspecjalizowane akcesoria higieniczne dla kotów.

Marka Pestell powstała w roku 1973. Na przestrzeni lat wypracowała renomę oraz zaufanie na światowym rynku produktów dla zwierząt. Od niewielkiej lokalnej firmy ewoluowała na przestrzeni lat w potężną i rozpoznawalną markę. Już od ponad 40 lat zajmuje się produkcją oraz dystrybucją akcesoriów dla czworonogów.

W naszym sklepie internetowym proponujemy diagnostyczny żwirek dla kota Pestell. Oferowane produkty pomagają we wczesnym rozpoznawaniu stanów chorobowych u zwierzęcia. Specjalna formuła umożliwia szybkie wychwycenie problemu. Wskaźnik PH w moczu zmienia się nawet podczas łagodnych czy początkowych stanów chorobowych. Zawarty w żwirku sodek zmienia zabawienie podłoża podczas wydalania, pozwala to na zweryfikowanie oraz szybką reakcję w razie problemów zdrowotnych naszego pupila.

Marka Pestell oferuje również szereg różnorodnych odświerzających zapachów do kuwet. Są one niezwykle przydatne, niwelują przykre i nieprzyjemne zapachy. Ich stosownie wydłuża żywotność żwirku nawet dwukrotnie.

Nasze sklep w trosce o potrzeby Twojego czworonożnego przyjaciela, oferuje najlepsze produkty  Pestell przeznaczone do zadbania o prawidłową higienę oraz komfort zwierzęcia. Żwirek oraz inne akcesoria dla kota idealnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania. Produkty marki Pestell cechują się najwyższą jakością oraz innowacyjnością rozwiązań. 

Sklep internetowy Shoper.pl