61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Orijen – wyspecjalizowane karmy i przysmaki dla Twojego czworonoga.

       Marka Orijen istnieje od roku 1985. Od niewielkiej lokalnej firmy wyrosła na producenta, który sprzedaje swoje produkty w ponad 60 krajach na całym świecie. Fabryka jest usytuowana w stanie Alberta w Kanadzie, gdzie ponad 25 lat temu stworzono wielokrotnie nagradzaną kuchnię Champion Petfoods. Orijen skupia się na tworzeniu niekonwencjonalnych rozwiązań żywieniowych, które mają odżywiać zwierzęta zgodnie z ich biologicznymi potrzebami. Do tworzenia karm oraz przysmaków wykorzystuje się wyłącznie różnorodne gatunki świeżego mięsa. Marka Orijen nie używa wysoko przetworzonych składników, sztucznych barwników czy konserwantów.

Główną dewizą firmy jest skupianie się na najwyższej jakości oraz świeżości karmy. W trosce o Twojego czworonożnego przyjaciela oferujemy szereg produktów marki Orijen. Serdecznie polecamy suche oraz mokre karmy dla psa, które zwierają potrzebną ilość substancji odżywczych. Zaspokoją one oczekiwania nawet najbardziej wybrednych zwierząt. Dzięki specjalnym procesom produkcyjnym posiłki są świeże i zdrowe.

       Oferujemy również szereg mokrych i suchych karm dla kota, które przygotowano z niemniejszą starannością. Zapewniają one prawidłowy rozwój zwierzęcia i dbają o jego kondycję. Co ważniejsze oferowane posiłki są dostosowane do biologicznych wymagań czworonogów. Proponowana karma dla kota Orijen jest bogata w wysoko przyswajalne białka, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Producent poza pełnowartościowymi posiłkami przygotował również niskokaloryczne przysmaki dla psów i kotów. Nadają się one idealnie do uzupełniania codziennej diety, można serwować je między posiłkami. Przysmaki dla psa i kota Orijen sprawdzą się też w trakcie tresury czy jako zachęta do większej aktywności fizycznej.

W trosce o Twojego zwierzaka proponujemy pełną gamę odżywczych oraz smacznych produktów, które z powodzeniem sprawdzą się jako podstawa codziennej diety kota czy psa.

Orijen

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl