61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

KONG – wytrzymałe zabawki Kong z USA  

               Niezwykle wytrzymałe i zachęcające do zabawy akcesoria dla psa znajdziesz w naszej ofercie. Zabawki Kong, produkowane w Stanach Zjednoczonych, to bezpieczny i sprawdzony sposób na rozrywkę dla Twojego czworonoga. Zabawki dla psa tego typu są polecane przez specjalistów oraz behawiorystów.

                Oferowane artykuły Kong są stworzone z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu nie ulegają zniszczeniom i są idealne nawet dla dużych zwierząt. W naszej ofercie znajdziecie zabawki Kong w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu z pewnością dopasujesz odpowiednio produkt do potrzeb twojego zwierzaka. Proponujemy również atrakcyjne zabawki Kong dla kota, które na pewno zachęcą kociego odkrywcę do zabawy.

Polecamy zabawki dla psa typu Kong Classic w kształcie klasycznego bałwanka, którego wnętrze wypełnia się smakołykami. Pies musi znaleźć sprytny sposób na wydostanie przysmaków. Dzięki takiej zabawie pies rozwija swoją inteligencję, zaspokaja naturalną potrzebę gryzienia oraz ma zajęcie na wiele godzin. Dla szczególnie niszczycielskich psów oferujemy Kong Extreme, stworzony z bardzo wytrzymałego kauczuku, który zapewnia funkcjonalność produktu przez długi czas.

Oferujemy również zabawki Kong w kształcie piłki, frisbee oraz kości. W ofercie znajdziesz również wytrzymałe Kong Wubba piszczałką oraz bez, idealnie nadające się do zabaw w wodzie. Każdy z oferowanych produktów jest niezwykle wytrzymały, stworzony z wysokiej jakości materiałów.

Producent zabawek Kong przygotował również specjalną propozycję dla kotów. Kong Cat Toys pozwalają na uzupełnienie zabawki kocimiętką bądź smakołykami, pobudzając tym samym zwierzaka do zabawy. Kong przygotował również kocimiętkę w sprayu oraz w listkach. Produkt stanowi naturalny antydepresant dla zwierzaków, relaksując je oraz odprężając.

Zabawki dla psa KONG - Sklep NaszeZoo.pl

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
KONG Bounzer

KONG Bounzer

Gryzaki dla psa

26,90 zł pokaż produkt
KONG Cat Kickeroo Swirl, 54 cm

KONG Cat Kickeroo Swirl, 54 cm

Zabawki dla kota z materiału

25,00 zł pokaż produkt
KONG Cat Toys - Marchewka z kocimiętką

KONG Cat Toys - Marchewka z kocimiętką

Zabawki dla kota z materiału

16,80 zł pokaż produkt
KONG Cat Treat Cone, 16 cm

KONG Cat Treat Cone, 16 cm

Zabawki dla kota z plastiku

30,00 zł pokaż produkt
KONG Classic

KONG Classic

Gryzaki dla psa

22,90 zł pokaż produkt
KONG Classic Piłka

KONG Classic Piłka

Piłka dla psa

29,90 zł pokaż produkt
KONG Extreme

KONG Extreme

Gryzaki dla psa

25,90 zł pokaż produkt
KONG Extreme Piłka

KONG Extreme Piłka

Piłka dla psa

31,90 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl