61 2 785 785

Program lojalnościowy

To Polska firma, która postanowiła zadbać o dietę warzywną naszych zwierzaków. Najlepsza jakoś i najniższa cena to coś, czego oczekujecie wpisując w wyszukiwarkę „karma dla gryzonia”, dlatego dodaliśmy do naszej oferty wspaniały artykuł, z kraju nad Wisłą.

Pracownicy Herbal Pets stworzyli sieć produktów wykonanych z najlepszej jakość ziół, warzyw i zbóż.  Jest to jedna z nielicznych marek, która poza przekąskami dla królików, chomików, jaszczurek wyprodukowała również linie bezmięsnych suplementów, czy przysmaków dla kotów i psów. Spółkę tworzą miłośnicy zwierząt, którzy w porozumienie z hodowcami i dietetykami stworzyli niebanalny artykuł, który możecie zamówić w naszezoo.pl. Rzetelnie wykonany produkt, w stu procentach zadowoli waszych najmniejszych milusińskich i zadba o jego po każdą postacią. Karma dla gryzonia nigdy nie była tak smaczna i zdrowa równocześnie!

Zioła pełnią ważna rolę w zwierzęcej diecie. Na wolności, to zwierzęta same wiedzą, jakie rośliny są dla nich najlepsze. O domowe zwierzaki muszą zadbać właściciele. To na nas spada obowiązek dbania o najmniejszych. Dlatego właśnie, Herbal Pets zadbał o to by pojawiły się na rynku artykuły niebanalne, zdrowe i smaczne, które zadbają o ulubieńców. Zrób przyjemność swojemu pupilowi i zapoznaj się z ofertą tego producenta już teraz!

Herbal Pets

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Zioła przeciw pasożytom dla psa Herbal Pets - 2g

Zioła przeciw pasożytom dla psa Herbal Pets - 2g

Środki przeciw pasożytom dla psa

2,82 zł pokaż produkt
Kocia mięta Herbal Pets - 5g

Kocia mięta Herbal Pets - 5g

Kocimiętka i trawa dla kota

2,82 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl