61 2 785 785

Program lojalnościowy

Wytrzymała i estetyczna smycz dla psa marki Flexi.

Firma Flexi to lider wśród producentów automatycznych smyczy dla psów. Wytrzymałe i funkcjonalne produkty marki Flexi cieszą się ogromnym zainteresowaniem w Polsce i na świecie. Odpowiednio dopasowane produkty są idealne podczas spacerów zarówno z psami małych, średnich, jak i dużych ras.

Automatyczna smycz dla psa Flexi stanowi połączenie wygody i użyteczności. Smycz wydłuża się na odległość kilku metrów, dzięki czemu pies może spacerować na dużej przestrzeni, a ty jednocześnie masz nadal nad nim kontrolę. W dowolnej chwili możesz ograniczyć długość smyczy poprzez naciśnięcie przycisku blokady. Oferowane produkty są dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu odpowiednio dopasujesz smycz.

Producent Flexi wzbogacił swoją ofertę o designerską smycz dla psa. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych motywów umieszczonych na rączce smyczy automatycznej. Smycz dla psa Flexi łączy w sobie oryginalny wygląd oraz funkcjonalność.

Jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniej smyczy dla swojego psa, zadzwoń lub napisz do nas, chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich produktów.

Flexi

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl