61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Elegancja i wytrzymałość w jednym - produkty marki Curver.

Producent pojemników plastikowych Curver od ponad 60 lat działa na polskim rynku. Oprócz produktów stricte związanych z organizacją przestrzeni domowej, producent stworzył estetyczną linię produktów skierowanych do naszych domowych pupili. Artykuły dla zwierząt produkowane przez firmę Curver łączą w sobie wytrzymałość i elegancję.

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki na karmę dla psa utrzymane w jasnej kolorystyce z psim wzorem. Do wyboru posiadamy pojemniki o pojemności od 1,5 kg aż do 20 kg karmy. Dlatego oferowane przez nas pojemniki są funkcjonalne zarówno dla właścicieli małych, średnich, jak i dużych psów.

Proponujemy linię produktów marki Curver dla kota. Oferujemy estetyczny pojemnik na karmę dla kota o różnych pojemnościach. Posiadamy również funkcjonalne produkty takie, jak kuweta dla kota oraz stylowy transporter. Artykuły zostały utrzymane w tej samej linii kolorystycznej. Połączenie delikatnego, kremowego koloru i brązu sprawia, że produkty są zarówno eleganckie, jak bardzo estetyczne. Tekstura produktów imituje kosz wiklinowy. Oferowane artykuły dla zwierząt są niezwykle wytrzymałe. Idealnie nadają się zarówno dla małych, jak i dużych kocich odkrywców.

Curver

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl