61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Carnilove to marka karm dla psów tworzonych z poszanowaniem historycznej ciągłości współżycia tych cudownych zwierząt i ludzi. Setki tysięcy lat funkcjonowania u boku ludzi nieco zatarły u psów naturalne potrzeby żywieniowe, a postęp technologiczny wprowadził do ich jadłospisu zupełnie zbędne składniki. Dlatego misją marki Carnilove jest jak najznakomitsze odwzorowanie naturalnej diety naszych najlepszych przyjaciół.

Psy, podobnie jak wilki, są z natury mięsożerne. Ich zęby oraz układ pokarmowy są przystosowane do tego typu pożywienia. Marka Carnilove dba o to, by spełniać tę naturalną potrzebę dietetyczną czworonogów, opierając składy swoich karm na wysokiej jakości mięsie. Łosoś, kaczka, bażant, dzik, łoś – to tylko nieliczne z komponentów, z jakimi można się spotkać na opakowaniach karm.

Priorytetem dla marki Carnilove jest zdrowie i doskonała kondycja fizyczna czworonogów, dlatego jego karmy starają się jak najlepiej odwzorowywać naturalną dietę dziko żyjących wilków. Pieczołowicie dobrane składniki to jednak nie wszystko - firma przywiązuje także ogromną wagę do samego procesu produkcji. Wszystkie pokarmy tworzone są przy użyciu najnowszych metod i technologii.

 

Carnilove

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl