61 2 785 785

Program lojalnościowy

Brit to czeska firma powstała w 1994 roku w Pradze. Codziennie dostarcza swoim klientom produktów, których jakość nie pozostawia wiele do życzenia. Marka produkuje rocznie 58 000 ton karmy dla 52 krajów na całym świecie.

W procesie tworzenia wykorzystują tylko świeże mięso, które dzięki dokładnej obórce, zachowuje swoje wartość jeszcze na długo po etapie jej zakończenia. Jak sami o  sobie mówią najważniejsze jest dla nich dobro naszych pupili. Spółka stanowczo sprzeciwia się badaniom na zwierzętach i zabiera głos w walce o prawa naszych milusińskich. W swojej produkcji nie wykorzystuje ona badań laboratoryjnych na zwierzętach, a swoje karmy i przysmaki tworzy z sercem i dlatego odnoszą one taki sukces.

W karmie dla psa i kota nie znajdziesz chemicznych dodatków czy składników modyfikowanych genetycznie (GMO). Firma posiada trzy nowoczesne fabryki, w których pracuje 82 pracowników. Jako główny patron międzynarodowych pokazów psów organizowanych w Czechach firma rozwija się z dnia na dzień by już niedługo podbić kolejne rynki. 

Brit

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Sklep internetowy Shoper.pl