61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

To prężnie rozwijając się, młoda firma, która narodziła się z prawdziwej miłości do naszych czworonogów. Widać to w wysokiej estetyce produktów i dbałości o każdy detal.

Pracownicy firmy to pasjonaci, twierdzący, że każdy psiak zasługuje na zdrowe, wygodne i szczęśliwe życie, a każdy właściciel czworonoga zasługuje na możliwość zapewnienia mu tego, co najlepsze. Firma zerwała z wizją brzydkiej, obciachowej zabawki zwierzęcej i tym zdobywa stale rosnącą liczbę, fanów. Niebanalny wygląd i ogromne serce to coś co wyróżnia Bowl&Bone Republic. Elegancja produktów, sprawiają, że każdy psiak staje się w nich wystawowym championem. Firma mimo wysokiej estetyki nie zapomina o wrażliwości psów. W swojej produkcji wykorzystuje ona tylko naturalne, antyalergiczne produkty przystosowane do każdego rodzaju czworonoga.

Duża rozmiarówka  pozwala ubrać prawie każdą rasę psa, a miski i legowiska wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki. Polska marka nie zamyka się tylko na naszym podwórku i zaczyna powoli podbijać zachodni rynek. Cudowniej jakość, niebanalne produkty i zadowolenie klientów, najlepiej świadczą o nowoczesnej marce. 

Bowl&Bone Republic

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Szelki YETI Bowl&Bone - różne warianty

Szelki YETI Bowl&Bone - różne warianty

Szelki dla psów dorosłych

129,90 zł pokaż produkt
Zabawka dla psa Bowl&Bone - Dumbo 30 cm

Zabawka dla psa Bowl&Bone - Dumbo 30 cm

Materiałowe zabawki dla psa

47,00 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl