61 2 785 785

Program lojalnościowy

Beaphar to holenderska firma, która narodziła się z wielkiej pasji i troski o dobro zwierząt. Jej historia sięga 1946 roku – wtedy to powstała jako mały rodzinny biznes. Dziś to prężnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, produkujące kompletną gamę produktów dla domowych pupili. Dzięki niesamowicie szerokiej ofercie Beaphar zajmuje bardzo silną pozycję, zarówno na rynku europejskim jak i światowym.

Marka proponuje swoim klientom ponad 800 różnych artykułów, a każdy z nich powstaje w ścisłej współpracy ze specjalistami - hodowcami i lekarzami weterynarii. Innowacyjność, pasja i dbałość o każdy szczegół sprawiają, że wyróżnia je najwyższa jakość i bezpieczeństwo. Firma wciąż stara się ulepszać swoje produkty, kierując się nowymi odkryciami naukowymi i wdrażając zaawansowane rozwiązania technologiczne.

W trosce o dobro, zdrowie i komfort domowych pupili Beaphar stara się oferować artykuły, które ułatwią właścicielom ich codzienną pielęgnację. Możesz być pewien, że korzystając z gamy produktów tej firmy dajesz swojemu zwierzakowi to, co najlepsze.

Beaphar

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Beaphar FIPROtec ® Spray 100 ml dla psów i kotów

Beaphar FIPROtec ® Spray 100 ml dla psów i kotów

Środki przeciw pasożytom dla psa

57,00 zł pokaż produkt
Beaphar Szampon VERMIcon dla kotów 200ml

Beaphar Szampon VERMIcon dla kotów 200ml

Szampony i akcesoria do kąpieli

31,30 zł pokaż produkt
Sklep internetowy Shoper.pl