61 2 785 785

Program lojalnościowy

Klatka dla królika
150.26
PLN
in_stock
ZOLUX Zagroda metalowa, prostokątna dla małych ssaków i gryzoni
ZOLUX Zagroda metalowa, prostokątna dla małych ssaków i gryzoni

ZOLUX Zagroda metalowa, prostokątna dla małych ssaków i gryzoni

szt.
Kod produktu:

ZL-275006

Producent: ZOLUX
150,26 zł
super cena
Zyskujesz 150 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Zagroda metalowa, prostokątna od marki ZOLUX jest przeznaczona dla małych ssaków i gryzoni. Tworzy bezpieczną przestrzeń dla chomików, szynszyli i królików, dzięki czemu Twoje małe zwierzątka będą miały okazję poznać świat zewnętrzny! Możesz umieścić klatkę w ogrodzie i z zadowoleniem obserwować swoje podopiecznego rozkosznie figlującego na trawie. 

Oferowana przez ZOLUX zagroda została zabezpieczona w taki sposób, aby pozwolić zwierzątkom cieszyć się urokami pięknej pogody, a także chronić je przed drapieżnikami i uniemożliwić ucieczkę. 

Dzięki okratowaniu o średnicy 2,5 do 3,5 mm i palikom do wbicia w ziemię, tworzy miejsce sprzyjające zabawie, a zarazem bezpieczne.

Prosta konstrukcja zagrody ułatwia montaż, a modułowa kompozycja pozwala na połączenie ZOLUX Zagroda metalowa, prostokątna z ZOLUX Zagroda metalowa, sześciokątna. 

 

 1010 x 600 x 610 mm

 

Plac zabaw można wyposażyć w akcesoria dla gryzoni z gamy produktów Zolux: budki, domki, karmniki, poidełka, podściółkę, kamienie mineralne oraz drewniane patyczki. 

 

Sklep internetowy Shoper.pl