61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Karmidełka i poidełka
11
PLN
in_stock
ZOLUX Uchwyt na kość mątwy
ZOLUX Uchwyt na kość mątwy

ZOLUX Uchwyt na kość mątwy

szt.
Kod produktu:

ZL-134232

Producent: ZOLUX
11,00 zł
super cena
Zyskujesz 11 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Sepia, czyli kość mątwy, jest niezastąpionym źródłem wapnia i mikroelementów. Ptakom towarzyszącym należy podawać sepię regularnie, szczególnie zaś w czasie pierzenia oraz w okresie dorastania młodych ptaków.

Wapń jest pierwiastkiem, który przede wszystkim służy do budowy kości, dlatego podawanie go zwierzętom jest konieczne. 

Mątwy posiadają muszlę w kształcie owalnej płytki złożonej z blaszek wapiennych. Jeśli chcesz, aby Twój ptak nie miał problemu z pobieraniem potrzebnych mu minerałów koniecznie wyposaż klatkę swojego ulubieńca w uchwyt na kość mątwy od marki ZOLUX. 

Dzięki instalacji uchwytu zdobywasz pewność, że sepia nie zginie pod podłożem dla ptaków i nie zabrudzi się. Twoje zwierzątko będzie zawsze wiedziało, gdzie szukać przysmaku, jeśli będzie się on znajdował w podajniku. 

Uchwyt na kość mątwy charakteryzuje się eleganckimi liniami i czystymi kształtami, dzięki czemu pasuje do każdego wystroju klatki. 

 

 76 x 70 x 76 mm

 

Sklep internetowy Shoper.pl