61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Klatki dla ptaków
165
PLN
in_stock
ZOLUX Klatka ARABESQUE INES szarobrązowa 52x43x43 cm
ZOLUX Klatka ARABESQUE INES szarobrązowa 52x43x43 cm

ZOLUX Klatka ARABESQUE INES szarobrązowa 52x43x43 cm

szt.
Kod produktu:

ZL-104102TAU

Producent: ZOLUX
165,00 zł
super cena
Zyskujesz 165 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Papużka, kanarek czy słowik są uosobieniem lekkości i gracji. Umieszczenie klatki z tymi gatunkami w domu doda mu specjalnego klimatu i ożywi go śpiewem ptaków o poranku.

Klatka ARABESQUE INES w kolorze szarobrązowym od marki ZOLUX może stać się idealnym mieszkaniem dla ptaków drobnych, np. kanarków, małych papużek i słowików.

Wybierając dom dla swojego skrzydlatego ulubieńca zawsze sprawdzaj właściwości i parametry klatki. Jeśli klatka nie pozwoli ptaszkowi rozprostować skrzydeł i latać wymień ją lub pozwalaj zwierzątku na powietrzne przemierzanie Twojego mieszkania.

ARABESQUE INES zaskoczy Twojego ptaszka swoim wyposażeniem. Huśtawka podwieszona u szczytu klatki zapewni zwierzątku nieco rozrywki, a żerdki umożliwią spędzanie czasu na wysokości, która jest dla ptaka naturalna.

Klatka posiada drzwiczki, dzięki którym z łatwością wymienisz pokarm i wodę swojemu ulubieńcowi. Uchwyt umieszczony na górze klatki pozwala zawiesić akcesorium w miejscu, w którym Twój podopieczny będzie czuł się dobrze.

W celu zaoszczędzenia miejsca wewnątrz klatki podajniki na karmę zostały przytwierdzone na zewnątrz. Wysuwana szuflada dolna znacznie ułatwia sprzątanie.

Bezołowiowa farba epoksydowa oraz plastik polipropylenowy, których użyto do budowy klatki, są całkowicie bezpieczne dla Twojego pierzastego podopiecznego.

 

Wyposażenie: 2 wbudowane karmidełka, 2 żerdki, 1 huśtawka, 2 szuflady.

 

 52 x 43 x 43 cm

 

Wyprodukowano w Europie.

 

Sklep internetowy Shoper.pl