61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
56.49
PLN
in_stock
Trixie Tablica pamiątkowa "Memory"
Trixie Tablica pamiątkowa "Memory"

Trixie Tablica pamiątkowa "Memory"

szt.
Kod produktu:

TX-38417

Producent: Trixie
56,49 zł
super cena
Zyskujesz 56 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Czas żałoby pomaga nam pogodzić się ze stratą kogoś bliskiego, nie tylko człowieka, ale i ukochanego zwierzęcia. Każdy z nas przeżywa ten okres trochę inaczej. Jak poradzić sobie z pustką, żalem i tęsknotą,  by odzyskać równowagę, która pozwoli nam wrócić do normalnego życia? 

Wiele jest sposobów, które pomagają pogodzić się ze stratą, jakiej doświadczamy, gdy ukochany pies lub kot odchodzi za Tęczowy Most. Jedni bardzo dużo rozmawiają o czworonogu, opowiadają o jego ulubionych zabawkach, przyzwyczajeniach i psikusach, które robił. Inni wolą doświadczać żałoby w ciszy, nie dzieląc się swoimi emocjami. 

Tablica pamiątkowa "Memory" może stać się Twoim obiektem pamięci, w którym ulokujesz negatywne, ale i pozytywne emocje związane ze stratą. Dzięki tablicy poczujesz, że możesz swoje uczucia przekuć w coś materialnego - świeczkę, którą zapalisz lub zabawkę zwierzęcia, które ułożysz przy tablicy. Obiekty pamięci pozwalają na przeżycie żałoby w konstruktywny sposób. 

Napis na tablicy pamiątkowej głosi: "Ku pamięci".

 

Właściwości

Wymiary: 20 × 7 × 12 cm

Kolor: szary 

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl