61 2 785 785

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
56.49
PLN
in_stock
Trixie Tablica pamiątkowa "Heart"
Trixie Tablica pamiątkowa "Heart"

Trixie Tablica pamiątkowa "Heart"

szt.
Kod produktu:

TX-38416

Producent: Trixie
56,49 zł
super cena
Zyskujesz 56 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Utrata czworonożnego przyjaciela jest uczuciem dojmującym. Nie zawsze jesteśmy przygotowani na ból, jakim jest odejście zwierzęcia za Tęczowy Most. Ogromny żal, ból, smutek, jakie czujemy mogą być przytłaczające i dojmujące. 

Każdy opiekun psa lub kota, prędzej, czy później, będzie musiał zmierzyć się ze stratą ukochanego zwierzęcia. Może to być utrata całkowicie niespodziewana, ale i poprzedzona chorobą i ciężkim stanem podopiecznego. Po śmierci zwierzęcia człowiek stara się radzić sobie z rozdzierającymi emocjami na różne sposoby. 

Jednym z nich jest przeżycie żałoby polegające na opowiadaniu o swojej stracie i dopuszczanie do siebie negatywnych uczuć, które w przyszłości zaowocują spokojem i poczuciem ukojenia. W trudnych chwilach pomocne okazują się obiekty pamięci, które przypominają nam o stracie, lecz jednocześnie zachęcają, by próbować przekierowywać swoje emocje na zewnątrz - nadać im materialnego kształtu, np. w postaci symbolicznych świeczek, które zapalamy ku czyjejś pamięci. Tablica pamiątkowa "Heart" może stać się Twoim obiektem pamięci. Estetycznie wykonana, z możliwością ułożenia na niej świeczki lub zdjęcia pupila, pomaga przejść przez najczarniejsze momenty żałoby.

Napis na tablicy pamiątkowej obwieszcza: "Na zawsze w naszych sercach".

 

Właściwości

Wymiary: 20 × 7 × 12 cm

Kolor: biały 

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl