61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
62.27
PLN
in_stock
Trixie Rzeźba pamiątkowa "Kot i anioł"
Trixie Rzeźba pamiątkowa "Kot i anioł"

Trixie Rzeźba pamiątkowa "Kot i anioł"

szt.
Kod produktu:

TX-38419

Producent: Trixie
62,27 zł
super cena
Zyskujesz 62 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Każdy, kto ma w domu zwierzaka, doskonale wie, że jest on zwykle traktowany niczym członek rodziny. Opieka nad czworonogiem to także świadomość, że przyjdzie dzień, w którym trzeba będzie odprowadzić ukochanego pupila za Tęczowy Most. Jak pożegnać ukochanego zwierzaka? 

Sposobów na radzenie sobie w tych trudnych chwilach jest wiele. W zależności od osobowości człowieka, wybiera on trochę inne metody, by ukoić swój ból i powetować stratę. Jedną z form, jaką może przyjąć ostatnie pożegnanie kota, jest stworzenie miejsca, w którym będzie można go wspominać, opłakiwać i wylewać smutki. Rzeźba pamiątkowa "Kot i anioł" jest obiektem pamięci, dzięki któremu łatwiej uporasz się ze stratą. 

Obiekt pamięci pozwala na przekierowanie swoich uczuć na zewnątrz - dbanie o rzeźbę, która przypomina nam o utraconym mruczku, jest swoistą terapią dla umęczonej duszy opiekuna. 

Starannie wykonana rzeźba przedstawia aniołka, który głaszcze małego kotka - przyjmuje go w inne, lepsze miejsce, w którym zwierzątko już nigdy nie doświadczy bólu. Rzeźba pamiątkowa "Kot i anioł" nie tylko przypomni nam o ukochanym czworonogu, ale także ukoi nasze nerwy i wleje w serce nadzieję dotyczącą tego, że nasz kot jest teraz szczęśliwy. 

 

Właściwości

Wymiary: ø 12 × 14 cm

Kolor: biały 

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl