61 2 785 785

Program lojalnościowy

Karmniki i lęgówki dla ptaków
54.19
PLN
in_stock
Trixie Karmnik i lęgówka dla ptaków
Trixie Karmnik i lęgówka dla ptaków

Trixie Karmnik i lęgówka dla ptaków

szt.
Kod produktu:

TX-55905

Producent: Trixie
54,19 zł
super cena
Zyskujesz 54 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Zima jest okresem, podczas którego ptaki, pozostające z nami w kraju, mają trudności ze znalezieniem pożywienia. Z pomocą przychodzi im człowiek - zakłada karmniki, by dokarmiać ptasich przyjaciół późną jesienią i zimą. Jeśli zastanawiasz się nad pomocą ptakom żyjącym na wolności, karmnik zaprojektowany przez markę Trixie może okazać się świetnym rozwiązaniem. 

To, co wyróżnia ten model karmnika, to fakt, że wiosną i latem może on posłużyć jako budka lęgowa. Część ptaków żyjących na wolności ma kłopoty ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, by złożyć jaja i wychować młode. Dotyczy to szczególnie ptaków żyjących w miastach. 

Karmnik i lęgówka dla ptaków od marki Trixie jest zrobiony z drewna. Fałdy przednie otwierają się w prosty sposób, co znacznie ułatwia czyszczenie budki lęgowej. Wygodna półeczka na ziarno pozwoli ptaszkom cieszyć się jedzeniem. Można go umocować na stałe. 

 

Wymiary: 25 × 30 × 17 cm/ø 3,5 cm 

 

Sklep internetowy Shoper.pl