61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
32.9
PLN
in_stock
Trixie Kamień pamiątkowy z sercem - różne kolory
Trixie Kamień pamiątkowy z sercem - różne kolory

Trixie Kamień pamiątkowy z sercem - różne kolory

szt.
Kod produktu:

TX-38414-38415

Producent: Trixie
32,90 zł
super cena
Zyskujesz 32 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Nie lubimy o tym myśleć, ale w pewnym momencie naszego życia będziemy musieli poradzić sobie z utratą ukochanego zwierzęcia. Ten dzień może przyjść niespodziewanie lub być poprzedzony chorobą czworonoga. Pewne jest, że kiedy pupil odchodzi za Tęczowy Most, człowiek przeżywa żałobę. 

Każdy z nas w nieco odmienny sposób radzi sobie z traumatycznymi przeżyciami. Niektórzy chcą szybko zapomnieć o złych chwilach i skupić się na dobrych momentach, wspólnie spędzonych z psem lub kotem. Inni zapominają się w bólu, pragną całym sobą doświadczać utraty, by po pewnym czasie z powrotem móc stanąć na nogi. 

Bez względu na to, jak radzimy sobie z żałobą, obiekty, które przypominają nam o ukochanym zwierzęciu, potrafią spełniać funkcję terapeutyczną. Część osób, po stracie kotka lub pieska, rozwiesza zdjęcia ulubieńca, a czasem nawet zapala przed nimi symboliczną świeczkę. Oznacza to: pamiętam o Tobie, brakuje mi Ciebie, kocham Cię. 

Kamień pamiątkowy jest rodzajem obiektu pamięci, na który w chwilach smutku możesz przelać swoje uczucia. Symbolizuje utratę uwielbianego pupila i pomaga przejść przez kolejne etapy żałoby. Kwadratowy kamień z umieszczonym na nim złotym sercem jest deklaracją mówiącą o tym, że pies lub kot byli częścią Twojej rodziny i jesteś im winien szacunek i pamięć. Kamienie pamiątkowe można ustawiać w domu, jak i na zewnątrz. Pięknie prezentują się w ogrodzie, np. niedaleko rabatki z kwiatami lub różanego krzewu. 

 

Właściwości

Wymiary: 11 × 11 × 11 cm

Warianty kolorystyczne: biały, szary

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl