61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
32.46
PLN
in_stock
Trixie Kamień pamiątkowy z konturem kota "Golden Cat"
Trixie Kamień pamiątkowy z konturem kota "Golden Cat"

Trixie Kamień pamiątkowy z konturem kota "Golden Cat"

szt.
Kod produktu:

TX-38410

Producent: Trixie
32,46 zł
super cena
Zyskujesz 32 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Odejście pupila za Tęczowy Most to trudny czas dla wszystkich opiekunów, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Po śmierci kota często trudno nam powrócić do porządku dziennego, ponieważ domowych podopiecznych traktujemy jak członków rodziny. 

Więź między człowiekiem a zwierzęciem domowym uznawana jest za integralny element życia. Śmierć zwierzęcia wywołuje smutek i cierpienie o podobnym nasileniu jak strata członka rodziny. Doświadczenie związane z utratą przebiega w różny sposób i przyjmuje wiele form.  

Potrzeba pożegnania się ze zmarłym zwierzątkiem jest zazwyczaj bardzo silna. Podobnie dzieje się z pamięcią - człowiek jak najdłużej pragnie zachować pamięć o kocim członku rodziny, i choć z czasem ta potrzeba maleje, na początku żałoby jest raczej dotkliwa i intensywna. Radząc sobie z utratą ukochanej istoty stosujemy różne metody, by na zawsze pozostała w naszym sercu - rozstawiamy zdjęcia, dużo opowiadamy o jej przyzwyczajeniach, wiele myśli kierujemy w jej stronę. Upamiętniając odejście kota za Tęczowy Most możemy także sprawić sobie i swojej rodzinie kamień pamiątkowy, który postawimy na tyłach ogrodu, aby przypominał nam o szczęśliwych chwilach spędzonych z pupilem. 

Kamień pamiątkowy pomoże nam przeżyć żałobę i jednocześnie będzie oddaniem szacunku zwierzęciu, które żyło z nami przez kilka lub kilkanaście lat. Kamień można postawić na dworze - pod krzakiem bzu, wśród kwiatów lub po prostu w miejscu, w którym lubił przebywać kot. Można też ustawić pamiątkowy kamień w domu. 

 

Właściwości

Wymiary: 16 × 12 × 7 cm

Kolor: kremowy

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl