61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
35.1
PLN
in_stock
Trixie Kamień pamiątkowy z konturem kota "Golden Cat"
Trixie Kamień pamiątkowy z konturem kota "Golden Cat"

Trixie Kamień pamiątkowy z konturem kota "Golden Cat"

szt.
Kod produktu:

TX-38410

Producent: Trixie
35,10 zł
super cena
Zyskujesz 35 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Odejście pupila za Tęczowy Most to trudny czas dla wszystkich opiekunów, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Po śmierci kota często trudno nam powrócić do porządku dziennego, ponieważ domowych podopiecznych traktujemy jak członków rodziny. 

Więź między człowiekiem a zwierzęciem domowym uznawana jest za integralny element życia. Śmierć zwierzęcia wywołuje smutek i cierpienie o podobnym nasileniu jak strata członka rodziny. Doświadczenie związane z utratą przebiega w różny sposób i przyjmuje wiele form.  

Potrzeba pożegnania się ze zmarłym zwierzątkiem jest zazwyczaj bardzo silna. Podobnie dzieje się z pamięcią - człowiek jak najdłużej pragnie zachować pamięć o kocim członku rodziny, i choć z czasem ta potrzeba maleje, na początku żałoby jest raczej dotkliwa i intensywna. Radząc sobie z utratą ukochanej istoty stosujemy różne metody, by na zawsze pozostała w naszym sercu - rozstawiamy zdjęcia, dużo opowiadamy o jej przyzwyczajeniach, wiele myśli kierujemy w jej stronę. Upamiętniając odejście kota za Tęczowy Most możemy także sprawić sobie i swojej rodzinie kamień pamiątkowy, który postawimy na tyłach ogrodu, aby przypominał nam o szczęśliwych chwilach spędzonych z pupilem. 

Kamień pamiątkowy pomoże nam przeżyć żałobę i jednocześnie będzie oddaniem szacunku zwierzęciu, które żyło z nami przez kilka lub kilkanaście lat. Kamień można postawić na dworze - pod krzakiem bzu, wśród kwiatów lub po prostu w miejscu, w którym lubił przebywać kot. Można też ustawić pamiątkowy kamień w domu. 

 

Właściwości

Wymiary: 16 × 12 × 7 cm

Kolor: kremowy

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl