61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
34.81
PLN
in_stock
Trixie Kamień pamiątkowy "Paws" kopuła z odciskami łap
Trixie Kamień pamiątkowy "Paws" kopuła z odciskami łap

Trixie Kamień pamiątkowy "Paws" kopuła z odciskami łap

szt.
Kod produktu:

TX-38413

Producent: Trixie
34,81 zł
super cena
Zyskujesz 34 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Śmierć ukochanego psa czy kota to traumatyczne przeżycie. Jak poradzić sobie z żałobą po stracie ukochanego przyjaciela? Zwierzę, które mieszka razem z Tobą, często dzieli też Twoje troski i radości. Sam również potrafi wpływać na nastrój swojego opiekuna. 

Moment, w którym pies lub kot odchodzi za Tęczowy Most, jest szczególnie trudny. Jeszcze przed chwilą pupil był obok Ciebie - dopraszał się uwagi, gramolił na Twoje łóżko, biegał i dokazywał. Pustka, jakiej doświadcza się po stracie, jest niezwykle intensywna i dojmująca. 

Pomocą w żałobie może okazać się obiekt, który będzie nam przypominał o naszym drogim zwierzęcym przyjacielu. Kamień pamiątkowy, na którym odbite zostały łapki czworonoga, dobrze nadaje się do tego, by traumatyczne przeżycia przekierować na zewnątrz, a nie - trzymać je w sobie. Kamień pamięci "Paws" to symbol, że przeżywasz żałobę, że nie wstydzisz się swoich uczuć. Możesz umieścić go w domu lub na zewnątrz, np. w ogrodzie lub w miejscu, które Twój czworonóg szczególnie sobie upodobał. 

 

Właściwości

Wymiary: ø 15 × 8 cm

Kolor: szary

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl