61 2 785 785

Program lojalnościowy

Kamienie pamięci/ Nagrobki
37.89
PLN
in_stock
Trixie Kamień pamiątkowy "Paws" kopuła z odciskami łap
Trixie Kamień pamiątkowy "Paws" kopuła z odciskami łap

Trixie Kamień pamiątkowy "Paws" kopuła z odciskami łap

szt.
Kod produktu:

TX-38413

Producent: Trixie
37,89 zł
super cena
Zyskujesz 37 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Śmierć ukochanego psa czy kota to traumatyczne przeżycie. Jak poradzić sobie z żałobą po stracie ukochanego przyjaciela? Zwierzę, które mieszka razem z Tobą, często dzieli też Twoje troski i radości. Sam również potrafi wpływać na nastrój swojego opiekuna. 

Moment, w którym pies lub kot odchodzi za Tęczowy Most, jest szczególnie trudny. Jeszcze przed chwilą pupil był obok Ciebie - dopraszał się uwagi, gramolił na Twoje łóżko, biegał i dokazywał. Pustka, jakiej doświadcza się po stracie, jest niezwykle intensywna i dojmująca. 

Pomocą w żałobie może okazać się obiekt, który będzie nam przypominał o naszym drogim zwierzęcym przyjacielu. Kamień pamiątkowy, na którym odbite zostały łapki czworonoga, dobrze nadaje się do tego, by traumatyczne przeżycia przekierować na zewnątrz, a nie - trzymać je w sobie. Kamień pamięci "Paws" to symbol, że przeżywasz żałobę, że nie wstydzisz się swoich uczuć. Możesz umieścić go w domu lub na zewnątrz, np. w ogrodzie lub w miejscu, które Twój czworonóg szczególnie sobie upodobał. 

 

Właściwości

Wymiary: ø 15 × 8 cm

Kolor: szary

Materiał: żywica poliestrowa 

 

Sklep internetowy Shoper.pl