61 2 785 785

Program lojalnościowy

Sprzęt techniczny
189.9
PLN
in_stock
Tetra myFeeder, automat do karmienia ryb-różne kolory
Tetra myFeeder, automat do karmienia ryb-różne kolory

Tetra myFeeder, automat do karmienia ryb-różne kolory

szt.
Kod produktu:

TE-T260085-T276116

Producent: Tetra
189,90 zł
super cena
Zyskujesz 189 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

 

Tetra myFeeder

 

 

 

Niezawodny, łatwy w obsłudze automat do karmienia ryb. Dla dopasowanego do potrzeb i celowego karmienia.

 

Dzięki automatowi do karmienia ryb Tetra myFeeder, Twoje ryby w akwarium mogą być karmione w sposób dopasowany do ich potrzeb i celowy, kiedy Ciebie nie ma w pobliżu. Idealna ilość pokarmu i czasy karmienia mogą zostać dopasowane indywidualnie: nieważne, czy nie będzie Cię jeden dzień, czy wybierasz się na dłuższe wakacje, automat do karmienia ryb myFeeder będzie w niezawodny sposób karmić Twoje ryby. Specjalnie opracowany pojemnik na pokarm w wyjątkowy sposób chroni pokarm przed działaniem światła, powietrza i wilgoci, dzięki czemu automat do karmienia ryb myFeeder jest praktycznym, niezawodnym akcesorium akwarystycznym.

 

 

- Automatyczne i niezawodne karmienie ryb

- Unikalny system podwójnej obudowy niezawodnie chroni pokarm przed działaniem światła, powietrza i wilgoci

- Cyfrowy wyświetlacz umożliwia łatwe programowanie

- Ilość pokarmu może być regulowana indywidualnie

- Wiele opcji przytwierdzania

- Okienko z widocznym poziomem napełnienia

- Wskaźnik poziomu baterii

- 2-letnia gwarancja

 

Oferta akwariów i akcesoriów Tetra obejmuje kompletne zestawy akwariowe w różnych rozmiarach i kształtach, szafki akwariowe, naturalnie wyglądające imitacje roślin akwariowych, jak również produkty z zakresu wyposażenia (np. filtry, grzałki, pompy powietrza) do akwariów i akwaterrariów. Asortyment obejmuje ponadto akcesoria do czyszczenia i pielęgnacji akwariów i akwaterrariów. Dostępne są także wygodne i niezawodne produkty Tetra do ogrodowych oczek wodnych.

 

GWARANCJA
Dzięki nowoczesnym technikom produkcji, wysokiej jakości komponentom oraz rygorystycznej kontroli jakości zapewniamy gwarancję funkcjonalności niniejszego produktu Tetra na okres liczony od daty zakupu. Prosimy zachować paragon. Gwarancja nie ma zastosowania w przypadku niewłaściwego użytkowania, standardowego zużycia lub ingerencji w technologię urządzenia. Powyższe nie ma wpływu na Twoje ustawowe prawa. W razie skarg należy skontaktować się ze sprzedawcą detalicznym lub z firmą Tetra: Tetra Technic Service Center, PO Box 1580, 49304 Melle www.tetra.net

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl