61 2 785 785

Program lojalnościowy

Pielęgnacja akwarium
43.09
PLN
in_stock
Tetra Pond SludgeRemover ogranicza gromadzenie się mułu różne
Tetra Pond SludgeRemover ogranicza gromadzenie się mułu różne

Tetra Pond SludgeRemover ogranicza gromadzenie się mułu różne

szt.
Kod produktu:

TE-T256705-TE-T278349

Producent: Tetra
43,09 zł
super cena
Zyskujesz 43 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

 

Tetra Pond SludgeRemover

 

 

 

Ogranicza gromadzenie się osadu i przyspiesza rozkład substancji organicznych w oczkach wodnych, zwiększając równowagę biologiczną.

 

Tetra Pond SludgeRemover powoduje rozkład osadów organicznych i substancji takich jak szczątki roślin lub resztki pokarmu zalegające w oczkach wodnych. Działanie biologiczne mikroorganizmów zawartych w produkcie powoduje naturalne oczyszczanie oczka i zapobiega odkładaniu się dużych ilości osadu. Pozwala to zmniejszyć częstotliwość oczyszczania oczka, które może zaburzać jego ekosystem. Dzięki temu, że produkt sprzedawany jest w formie płynu, można go równomiernie rozprowadzać w wodzie. Z tego powodu Tetra Pond SludgeRemover to preparat niezawodny i bezpieczny dla wszystkich ryb stawowych.

 

 

- W naturalny, biologiczny sposób rozkłada substancje organiczne zawarte w wodzie i w osadzie zalegającym w oczkach wodnych

- Zapobiega nadmiernemu gromadzeniu się osadu i wspomaga utrzymanie równowagi biologicznej w oczku

- Zmniejsza częstotliwość czyszczenia oczka wodnego i filtrów

- Poprawia jakość wody w oczkach wodnych

- Zawiera skuteczne mikroorganizmy

- Poprawia przejrzystość wody w oczkach wodnych

 

 

Oferta produktów firmy Tetra obejmuje różnorodne pokarmy i przekąski zapewniające dobrze zbilansowane i wysokiej jakości żywienie ryb ozdobnych w akwariach i oczkach wodnych, jak również żółwi wodnych i innych gadów. Asortyment obejmuje ponadto produkty do pielęgnacji, takie jak: środki do uzdatniania wody, środki do zwalczania glonów, środki do pielęgnacji roślin, testy do badania parametrów wody, środki i akcesoria do czyszczenia pozwalające stworzyć i utrzymać zdrowe środowisko w akwariach, oczkach wodnych i terrariach.

 

 

Przechowywanie:

Nie przechowywać w temp. poniżej 0°C ani powyżej 37°C.

 

Dozowanie:

Przed użyciem mocno wstrząśnij. Co miesiąc, korzystając z miarki, wlej 50 ml preparatu na każde 1000 l wody w oczku. Przekroczenie dawki nie jest niebezpieczne.

Sklep internetowy Shoper.pl