61 2 785 785

Program lojalnościowy

Środki do pielęgnacji roślin
13
PLN
in_stock
Tetra PlantaMin 100 ml/250 ml/500 ml/5 l
Tetra PlantaMin 100 ml/250 ml/500 ml/5 l

Tetra PlantaMin 100 ml/250 ml/500 ml/5 l

szt.
Kod produktu:

T139268-T126060

Producent: Tetra
13,00 zł
super cena
Zyskujesz 13 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Tetra PlantaMin

 

 

Tetra PlantaMin intensywnie odżywia rośliny wodne za pomocą żelaza i innych niezbędnych składników odżywczych, wspomagając zdrowy wzrost roślin. Formuła składu zapewnia optymalną pielęgnację przez okres 30 dni. Zawarte w preparacie składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane przez liście. Wspieranie wytwarzania chlorofilu poprawia koloryt roślin wodnych, zapobiegając powstawaniu pożółkłych lub szklistych liści z długotrwałym działaniem. Zdrowy wzrost roślin to najlepszy sposób na zapobieganie rozwojowi glonów. Tetra PlantaMin nie zawiera fosforanów i azotanów, nie zanieczyszcza więc wody w akwarium.

 

Rośliny akwariowe pełnią rolę zielonych „elektrowni” w akwarium. Odgrywają równocześnie kilka kluczowych ról. Rośliny akwariowe wytwarzają tlen i poprawiają jakość wody. Dzięki temu rośliny wodne pomagają stworzyć odpowiednie środowisko dla ryb. Tetra PlantaMin intensywnie odżywia rośliny wodne za pomocą żelaza i innych niezbędnych składników odżywczych, wspomagając zdrowy wzrost roślin. Formuła składu zapewnia optymalną pielęgnację przez okres 30 dni. Pozwala to aktywnie zapobiegać objawom niedoborów, jak postrzępione, blade lub odbarwione liście czy też ograniczenie wzrostu roślin przez dłuższy czas. Zawarte w preparacie Tetra PlantaMin składniki odżywcze są optymalnie wchłaniane przez liście. Wspieranie wytwarzania chlorofilu poprawia koloryt roślin wodnych. Zdrowy wzrost roślin to najlepszy sposób na zapobieganie rozwojowi glonów. Tetra PlantaMin nie zawiera fosforanów i azotanów, nie zanieczyszcza więc wody w akwarium.

 

 

- Żelazo, potas, mangan i inne niezbędne pierwiastki śladowe zapewniają zdrowy i bujny rozwój roślinności
- Formuła składu zapewnia optymalną pielęgnację przez okres 30 dni
- Optymalne wchłanianie składników odżywczych przez liście
- Poprawa ubarwienia roślin wodnych poprzez stymulację tworzenia chlorofilu
- Niezawodnie zapobiega powstawaniu szklistych lub pożółkłych liści u roślin wodnych
- Zdrowy rozwój roślin to najlepszy sposób na zapobieganie rozrostowi glonów
- Nie zanieczyszcza wody, gdyż nie zawiera fosforanów i azotanów

 

Oferta produktów firmy Tetra obejmuje różnorodne pokarmy i przekąski zapewniające dobrze zbilansowane i wysokiej jakości żywienie ryb ozdobnych w akwariach i oczkach wodnych, jak również żółwi wodnych i innych gadów. Asortyment obejmuje ponadto produkty do pielęgnacji, takie jak: środki do uzdatniania wody, środki do zwalczania glonów, środki do pielęgnacji roślin, testy do badania parametrów wody, środki i akcesoria do czyszczenia pozwalające stworzyć i utrzymać zdrowe środowisko w akwariach, oczkach wodnych i terrariach.

 

Sposób użycia:

Przed użyciem mocno wstrząsnąć. Wlewać co miesiąc 5 ml Tetra PlantaMin na każde 20 l wody w akwarium.

Sklep internetowy Shoper.pl