61 2 785 785

Program lojalnościowy

Pielęgnacja wody
19
PLN
in_stock
Tetra CrystalWater środek klarujący wodę 100 ml/250 ml
Tetra CrystalWater środek klarujący wodę 100 ml/250 ml

Tetra CrystalWater środek klarujący wodę 100 ml/250 ml

szt.
Kod produktu:

T144040-T198739

Producent: Tetra
19,00 zł
super cena
Zyskujesz 19 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Tetra CrystalWater środek klarujący wodę 

 

Oferta produktów firmy Tetra obejmuje różnorodne pokarmy i przekąski zapewniające dobrze zbilansowane i wysokiej jakości żywienie ryb ozdobnych w akwariach i oczkach wodnych, jak również żółwi wodnych i innych gadów. Asortyment obejmuje ponadto produkty do pielęgnacji, takie jak: środki do uzdatniania wody, środki do zwalczania glonów, środki do pielęgnacji roślin, testy do badania parametrów wody, środki i akcesoria do czyszczenia pozwalające stworzyć i utrzymać zdrowe środowisko w akwariach, oczkach wodnych i terrariach.

 

Oferta firmy Tetra obejmuje wiele skutecznych produktów pielęgnacyjnych, pomagających stworzyć i utrzymać środowisko, w którym mieszkańcy oczek wodnych dobrze się czują. Asortyment oferuje odpowiednie i niezawodne produkty pielęgnacyjne począwszy od skutecznej kontroli i zapobiegania rozwojowi glonów, poprzez produkty do uzdatniania wody, pielęgnacji roślin i testy do badania parametrów wody, aż po bezpieczne leczenie chorób ryb. Wszystkie produkty są łatwe w użyciu i charakteryzują się niezawodnym działaniem.

 

- W ciągu kilku godzin eliminuje zmętnienie wody w akwarium
- Starannie wybrane minerały delikatnie eliminują zanieczyszczenia wszelkiego rodzaju
- Pierwsze efekty są widoczne już po dwóch do trzech godzin
- Krystalicznie czysta woda od sześciu do dwunastu godzin
- Nadaje się do wszystkich akwariów słodkowodnych
- Nie nadaje się do akwariów z bezkręgowcami, takimi jak ślimaki, krewetki i inne skorupiaki

 

Dozowanie: Aby pozbyć się zmętnienia, dodaj 5 ml na każde 10 l wody w akwarium. Dodaj 2,5 ml produktu na 10 l, jeśli wartość KH jest niższa niż 3°dH. Odczekaj co najmniej 48 godzin przed kolejnym podaniem. Po zastosowaniu uzdatniacza do wody, jak np. Tetra AquaSafe, odczekaj 24 godziny przed zastosowaniem Tetra CrystalWater. Aby uzyskać optymalne efekty, należy regularnie czyścić filtr. Uwaga: Gdy produkt zaczyna działać, składniki czynne tworzą białe zmętnienie, które jest nieszkodliwe i znika w ciągu kilku godzin.

Sklep internetowy Shoper.pl