61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Pielęgnacja wody
9
PLN
in_stock
Tetra AquaSafe 50 ml/100 ml/250 ml/500 ml/5 l

Tetra AquaSafe 50 ml/100 ml/250 ml/500 ml/5 l

szt.
Kod produktu:

T198852-T704183

Producent: Tetra
9,00 zł
super cena
Zyskujesz 9 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Woda z kranu może być bardzo niebezpieczna dla wielu gatunków ryb, dlatego istotne jest jej odpowiednie przygotowanie. Tetra AquaSafe to łatwo rozpuszczalny preparat do uzdatniania wody z dodatkiem naturalnych biolokoidów wspomagających rozwój pożytecznych bakterii. Środek działa już po kilku sekundach od aplikacji - błyskawicznie zmienia ciecz z kranu w niemal naturalną, bezpieczną dla ryb wodę akwariową.

Produkt natychmiast neutralizuje szkodliwe dla ryb substancje zawarte w cieczy z kranu: chlor i chloraminę, wiąże metale ciężkie, takie jak miedź, cynk i ołów, tworząc bezpieczne środowisko dla mieszkańców Twojego wodnego królestwa. Wzbogaca także wodę w naturalne substancje niezbędne dla życia ryb, takie jak witalizujący jod oraz magnez wspomagający ich wzrost i dobre samopoczucie. Preparat do uzdatniania wody Tetra AquaSafe jest odpowiedni dla wszystkich akwariów słodkowodnych i morskich.

Sklep internetowy Shoper.pl