61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Pielęgnacja wody
9
PLN
in_stock
Tetra AquaSafe 50 ml/100 ml/250 ml/500 ml/5 l

Tetra AquaSafe 50 ml/100 ml/250 ml/500 ml/5 l

szt.
Kod produktu:

T198852-T704183

Producent: Tetra
9,00 zł
super cena
Zyskujesz 9 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Woda z kranu może być bardzo niebezpieczna dla wielu gatunków ryb, dlatego istotne jest jej odpowiednie przygotowanie. Tetra AquaSafe to łatwo rozpuszczalny preparat do uzdatniania wody z dodatkiem naturalnych biolokoidów wspomagających rozwój pożytecznych bakterii. Środek działa już po kilku sekundach od aplikacji - błyskawicznie zmienia ciecz z kranu w niemal naturalną, bezpieczną dla ryb wodę akwariową.

Produkt natychmiast neutralizuje szkodliwe dla ryb substancje zawarte w cieczy z kranu: chlor i chloraminę, wiąże metale ciężkie, takie jak miedź, cynk i ołów, tworząc bezpieczne środowisko dla mieszkańców Twojego wodnego królestwa. Wzbogaca także wodę w naturalne substancje niezbędne dla życia ryb, takie jak witalizujący jod oraz magnez wspomagający ich wzrost i dobre samopoczucie. Preparat do uzdatniania wody Tetra AquaSafe jest odpowiedni dla wszystkich akwariów słodkowodnych i morskich.

Sklep internetowy Shoper.pl