61 2 785 785

Program lojalnościowy

Akwaria
793.09
PLN
in_stock
Tetra AquaArt Explorer LED Trop white 60l

Tetra AquaArt Explorer LED Trop white 60l

szt.
Kod produktu:

TE-T255999

Producent: Tetra
793,09 zł
super cena
Zyskujesz 793 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

 

Tetra AquaArt Explorer Line 60L White Edition

 

 

Tetra AquaArt Explorer Line to kompletny zestaw akwarystyczny składający się z akwarium dla ryb/raków o atrakcyjnym wzornictwie typu „półksiężyc”, z przednią półokrągłą szybą zakrzywioną pod kątem 180°.

Akwarium wyposażono w dużej mocy oświetlenie LED o maksymalnym czasie eksploatacji 50 000 godzin i przełącznik trybu dziennego/nocnego. Dzięki temu jest idealne dla ryb, raków i roślin.

Tetra AquaArt Explorer Line to wytrzymałe, wysokiej jakości akwarium z szybami o grubości 6 mm. Wyposażono je także w wysokiej jakości przezroczystą pokrywę wykonaną z żywicy akrylowej z zamontowaną klapą do karmienia.

Zestaw akwarystyczny wyposażono także w najwyższej jakości filtr Tetra EasyCrystal FilterBox, który zapewni stale czystą wodę w akwarium oraz grzałkę, która utrzyma w nim optymalną temperaturę. Wszystkie urządzenia techniczne charakteryzują się łatwością montażu i są natychmiast gotowe do użytku.

 

 

- Nowoczesne akwarium z przednią półokrągłą szybą zakrzywioną pod kątem 180°
- Dużej mocy oświetlenie LED z trybem dziennym/nocnym
- Idealne dla ryb, raków i roślin
- W zestawie Tetra EasyCrystal FilterBox i urządzenia grzewcze
- Przezroczysta pokrywa z żywicy akrylowej z wbudowaną klapą do karmienia
- Wysokiej jakości wytrzymałe szyby akwarium, o grubości 6 mm
- W zestawie: Kompletny pokarm dla ryb ozdobnych TetraMin, uzdatniacze do wody Tetra AquaSafe i EasyBalance oraz zapasowy wkład do filtra

 

 

Oferta akwariów i akcesoriów Tetra obejmuje kompletne zestawy akwariowe w różnych rozmiarach i kształtach, które umożliwiają łatwe wkroczenie do świata hobby, jakim jest hodowla ryb. Dostępne szafki są dostosowane do rodzajów akwariów i zapewniają stabilną postawę oraz możliwości wygodnego przechowywania dodatkowych akcesoriów. Niezbędne elementy wyposażenia, jak filtry, grzałki i pompy powietrza, pomagają w stworzeniu optymalnych warunków życia dla mieszkańców akwarium. W bogatej ofercie akcesoriów, można znaleźć produkty do czyszczenia i pielęgnacji oraz szeroką gamę naturalnie wyglądających imitacji roślin akwariowych.

 

 

Poza samymi akwariami asortyment systemów i dekoracji Tetra obejmuje kompletne zestawy w różnych rozmiarach i kształtach, odpowiednie szafki, jak również duży wybór naturalnych imitacji roślin wodnych.

Sklep internetowy Shoper.pl