61 2 785 785

Program lojalnościowy

Środki przeciwko glonom
13
PLN
in_stock
Tetra AlguMin środek zwalczający glony w płynie 100 ml/250 ml/500 ml
Tetra AlguMin środek zwalczający glony w płynie 100 ml/250 ml/500 ml

Tetra AlguMin środek zwalczający glony w płynie 100 ml/250 ml/500 ml

szt.
Kod produktu:

TE-T770416-T204164

Producent: Tetra
13,00 zł
super cena
Zyskujesz 13 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Tetra AlguMin środek zwalczający glony w płynie

 

Tetra AlguMin Plus Środki glonobójcze należy stosować z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

 

Oferta produktów firmy Tetra obejmuje różnorodne pokarmy i przekąski zapewniające dobrze zbilansowane i wysokiej jakości żywienie ryb ozdobnych w akwariach i oczkach wodnych, jak również żółwi wodnych i innych gadów. Asortyment obejmuje ponadto produkty do pielęgnacji, takie jak: środki do uzdatniania wody, środki do zwalczania glonów, środki do pielęgnacji roślin, testy do badania parametrów wody, środki i akcesoria do czyszczenia pozwalające stworzyć i utrzymać zdrowe środowisko w akwariach, oczkach wodnych i terrariach.

 

Asortyment firmy Tetra obejmuje wiele skutecznych produktów pielęgnacyjnych, pomagających stworzyć i utrzymać środowisko, w którym mieszkańcy akwariów dobrze się czują. Asortyment oferuje odpowiednie i niezawodne produkty pielęgnacyjne zaspokajające wszystkie potrzeby, począwszy od uzdatniania wody wodociągowej, poprzez produkty do pielęgnacji wody, roślin i testy do badania parametrów wody, aż po bezpieczne zapobieganie i zwalczanie glonów oraz leczenie chorób ryb. Wszystkie produkty są łatwe w użyciu i charakteryzują się niezawodnym działaniem.

 

- Składnik jest natychmiast uwalniany i zapewnia szybkie rezultaty
- Równomierne rozprowadzanie substancji czynnej dzięki formule w płynie
- Do wszystkich akwariów słodkowodnych

 

Tetra AlguMin Plus Środki glonobójcze należy stosować z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.]]] to optymalny środek do zwalczania wszystkich rodzajów glonów. Dzięki płynnej formule wysoce aktywny składnik jest natychmiast uwalniany i optymalnie rozprowadzany w wodzie akwariowej.

Produkty do pielęgnacji Tetra pomagają stworzyć i utrzymać zdrowe warunki życia w akwariach.

 

Sklep internetowy Shoper.pl