61 2 785 785

Program lojalnościowy

Środki przeciwko glonom
17.99
PLN
in_stock
Tetra Algizit 10 Tablets - tabletki przeciwko glonom

Tetra Algizit 10 Tablets - tabletki przeciwko glonom

szt.
Kod produktu:

TE-T770386

Producent: Tetra
17,99 zł
super cena
Zyskujesz 17 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Tetra Algizit*

 

- Szybkie rozwiązanie nasilonych problemów z glonami
- Tabletki szybko rozpuszczają się w wodzie i natychmiast uwalniają składnik aktywny, nie powodując zmiany koloru wody
- Zwalcza zielone, brązowe i czerwone glony
- Zwalcza również uporczywe glony, takie jak krasnorosty i glony brodate
- Maksymalny efekt dzięki skoncentrowanej formule
- Do wszystkich akwariów słodkowodnych

 

Optymalna ochrona przed glonami: glony szpecą akwarium oraz mogą hamować wzrost roślinności i zaburzać równowagę biologiczną w akwarium. Tetra Algizit* skutecznie zwalcza glony zielone, brązowe i czerwone, jak również krasnorosty i glony brodate. Równocześnie stosowany zgodnie z instrukcją Tetra Algizit jest bezpieczny dla wszystkich organizmów żyjących w akwarium, roślin i mikroorganizmów. Szybko rozpuszczające się tabletki pozwalają poradzić sobie z poważnymi przypadkami rozwoju glonów, gdyż wysokie stężenie substancji aktywnej atakuje metabolizm glonów i skutecznie zapobiega ich rozwojowi. Ponieważ substancja aktywna jest natychmiast uwalniania do wody w akwarium, Tetra Algizit może szybko zwalczać glony. Produkt nie odbarwia wody w akwarium. Tetra Algizit jest odpowiedni do wszystkich akwariów słodkowodnych. Podczas stosowania produktu akwarium należy napowietrzać, na przykład stosując pompkę do akwarium Tetra APS, w celu zapewnienia właściwej ilości tlenu. Martwe glony należy usuwać mechanicznie, przy użyciu siatki, by nie miały negatywnego wpływu na jakość wody. Po kuracji, aby zapobiec rozwojowi glonów w perspektywie długofalowej, należy zredukować zawartość składników odżywczych, jak fosforany i azotany, np. przy użyciu Tetra EasyBalance. Jako środek zapobiegawczy można również regularnie stosować specjalne środki przeciw glonom, które uwalniają substancje aktywne powoli do wody, takie jak Tetra Algetten do akwariów o pojemności do 40 litrów lub formuły o uwalnianym przedłużaniu Tetra AlgoStop depot do średnich i dużych akwariów.

 

 

Oferta produktów firmy Tetra obejmuje różnorodne pokarmy i przekąski zapewniające dobrze zbilansowane i wysokiej jakości żywienie ryb ozdobnych w akwariach i oczkach wodnych, jak również żółwi wodnych i innych gadów. Asortyment obejmuje ponadto produkty do pielęgnacji, takie jak: środki do uzdatniania wody, środki do zwalczania glonów, środki do pielęgnacji roślin, testy do badania parametrów wody, środki i akcesoria do czyszczenia pozwalające stworzyć i utrzymać zdrowe środowisko w akwariach, oczkach wodnych i terrariach.

 

Dawkowanie:

Dodać 1 tabletkę Tetra Algizit na 20 l wody w akwarium. W razie potrzeby powtórzyć po 4 tygodniach.

 

* Środki glonobójcze należy stosować z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Sklep internetowy Shoper.pl