61 2 785 785

Program lojalnościowy

Środki do pielęgnacji roślin
27.89
PLN
in_stock
Tetra ActiveSubstrate - naturalne podłoże do akwarium - różne wielkości
Tetra ActiveSubstrate  - naturalne podłoże do akwarium  - różne wielkości

Tetra ActiveSubstrate - naturalne podłoże do akwarium - różne wielkości

szt.
Kod produktu:

TE-T246898-T246911

Producent: Tetra
27,89 zł
super cena
Zyskujesz 27 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Tetra ActiveSubstrate - naturalne podłoże do akwarium

 

Oferta produktów firmy Tetra obejmuje różnorodne pokarmy i przekąski zapewniające dobrze zbilansowane i wysokiej jakości żywienie ryb ozdobnych w akwariach i oczkach wodnych, jak również żółwi wodnych i innych gadów. Asortyment obejmuje ponadto produkty do pielęgnacji, takie jak: środki do uzdatniania wody, środki do zwalczania glonów, środki do pielęgnacji roślin, testy do badania parametrów wody, środki i akcesoria do czyszczenia pozwalające stworzyć i utrzymać zdrowe środowisko w akwariach, oczkach wodnych i terrariach.

 

Oferta firmy Tetra obejmuje wiele skutecznych produktów pielęgnacyjnych, pomagających stworzyć i utrzymać środowisko, w którym mieszkańcy oczek wodnych dobrze się czują. Asortyment oferuje odpowiednie i niezawodne produkty pielęgnacyjne począwszy od skutecznej kontroli i zapobiegania rozwojowi glonów, poprzez produkty do uzdatniania wody, pielęgnacji roślin i testy do badania parametrów wody, aż po bezpieczne leczenie chorób ryb. Wszystkie produkty są łatwe w użyciu i charakteryzują się niezawodnym działaniem.

 

- Sprzyja rozwojowi pożytecznych bakterii
- Sprzyja szybszemu ukorzenianiu się roślin
- Sprzyja silnemu i zdrowemu rozwojowi roślin
- Zmniejsza zanieczyszczenie wody związkami organicznymi
- Naturalny, atrakcyjny wygląd
- Zapobiega zbijaniu się podłoża

 

Dokładnie wypłukać przed użyciem, aby usunąć drobne cząstki powstałe przez ścieranie się podczas transportu i uniknąć zmętnienia wody. Wypełnić akwarium warstwą Tetra ActiveSubstrate o wysokości około 4 cm. Dla zapewnienia optymalnego wzrostu roślin zalecamy zastosowanie warstwy podłoża z nawozem Tetra CompleteSubstrate o wysokości 2–4 cm jako bazy.

Sklep internetowy Shoper.pl