61 2 785 785

Program lojalnościowy

Poidełka i podajniki na karmę
17.69
PLN
in_stock
Metalowa piłka do zawieszenia na siano
Metalowa piłka do zawieszenia na siano

Metalowa piłka do zawieszenia na siano

szt.
Kod produktu:

TX-61072

Producent: Trixie
17,69 zł
super cena
Zyskujesz 17 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Oferowane przez markę Trixie akcesoria dla chomika i innych gryzoni są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nie inaczej jest w przypadku metalowej kuli na siano ze zdejmowaną pokrywą.

Metalowa piłka nadaje się idealnie do zawieszenia w klatce. Posiada zdejmowaną pokrywę, dzięki której bez problemu będziesz mógł ją uzupełniać sianem bądź trawą. Dzięki szeroko rozstawionym pręcikom Twój ulubieniec bez problemu dostanie się do ulubionego przysmaku. Takie rozwiązanie doskonale chroni żywność przed zabrudzeniem odchodami. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu pupilowi akcesoria dla chomika i innych gryzoni posiadają pierścień ochronny. Zapobiega on utknięciu zwierzęcia wewnątrz kuli.

UWAGA! Jeśli chcesz wybrać konkretny kolor produktu, należy zamieścić informację o swoim wyborze w uwagach dotyczących zamówienia. (Produkty są wysyłane w losowych zestawieniach kolorystycznych od producenta.) Jeśli wybrany wariant nie będzie dostępny, zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany.

 

Nr.produktu Wymiary
TX-61072

Ø 16 cm

Sklep internetowy Shoper.pl