"Kliker - skuteczne szkolenie psa" (+ płyta DVD) Karen Pryor |
|
W książce "Klliker - skuteczne szkolenie psa" Karen Pryor wprowadza czytelnika w tajniki szkolenia klikerowego – od nauki precyzyjnych kliknięć po pełne wdzięku sztuczki.
Obojętne, czy masz szczeniaka, czy dorosłego psa, możesz trwale nauczyć go takich umiejętności, jak chodzenie na luźnej smyczy i spokojne witanie gości, przywoływanie w domu i na dworze oraz zabawy i nowatorskie sztuczki.
Do książki dołączona jest płyta DVD. Podczas 84-minutowego filmu doświadczeni trenerzy prezentują szkolenie klikerowe, pokazując jak za jego pomocą nauczyć psa podstawowych umiejętności.
"Kliker - skuteczne szkolenie psa" to publikacja, dzięki której dowiesz się, że każda interakcja z twoim pupilem stanowi szansę na naukę.
Przekonasz się także, dlaczego pomyłki najlepiej jest ignorować, karanie nie skutkuje i dlaczego twój pies rozumie język kliknięć lepiej, niż cokolwiek innego.
Szczegółowe informacje
Liczba stron | 128 |
Format | 143 x 205 |
Oprawa | Miękka |
ISBN | 978-83-89896-67-4 |
