61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Książki o koniach
25.5
PLN
in_stock
"Harmonia jeźdźca i konia" Sally Swift

"Harmonia jeźdźca i konia" Sally Swift

szt.
Kod produktu:

GL-796247

Producent: Wydawnictwo Galaktyka
25,50 zł
super cena
Zyskujesz 25 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Sally Swift jest pionierką w nowej filozofii nauczania jazdy konnej opierającej się przede wszystkim na świadomości własnego ciała, jego równowadze oraz stosowaniu wzroku rozproszonego.

Teraz jej metody, zebrane w formie książki, umożliwiają jeźdźcom i ich koniom uzyskanie harmonii we wspólnej pracy, bez uczucia bólu i niewygody.

 

W przeciwieństwie do tradycyjnych instruktorów Sally Swift nie wierzy w siłowe techniki treningu, które wywołują jedynie poczucie usztywnienia podczas jazdy.

Zamiast nich, proponuje użycie niezwykłych wyobrażeń wybiegających daleko poza sam mechanizm jazdy konnej ("wyobraź sobie, że jesteś rosnącym drzewem: korzenie rosną w dół z twojego środka ciężkości...") oraz dzięki ogromnej wiedzy na temat anatomii ludzkiego i końskiego ciała.

Ta mądra i inspirująca trenerka uczy prawdziwych jeźdźców, jak pozbyć się starych nawyków i osiągnąć naturalną pozycję, jak przełamać frustrujący stan niemocy i osiągnąć kolejne cele - z poczuciem wygody, energii i precyzji.

 

Niezwykle dokładne ilustracje i fotografie, niestosowane nigdy wcześniej w książkach na temat jazdy konnej, bardzo trafnie tłumaczą anatomię i przedstawiają wyobrażenia, pomagając naszemu umysłowi i ciału w odnalezieniu nowego, wewnętrznego podejścia do jazdy konnej.

 

"Harmonia jeźdźca i konia" Sally Swift jest książką zarówno dla początkujących, jak i zaliczających się do światowej klasy jeźdźców. 

 

Szczegółowe informacje

Liczba stron 200
Format 165 x 240
Oprawa Miękka
ISBN 978-83-7579-224-9

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl