61 2 785 785

Program lojalnościowy

Książki o koniach
25.5
PLN
in_stock
"Harmonia jeźdźca i konia" Sally Swift

"Harmonia jeźdźca i konia" Sally Swift

szt.
Kod produktu:

GL-796247

Producent: Galaktyka
25,50 zł
super cena
Zyskujesz 25 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Sally Swift jest pionierką w nowej filozofii nauczania jazdy konnej opierającej się przede wszystkim na świadomości własnego ciała, jego równowadze oraz stosowaniu wzroku rozproszonego.

Teraz jej metody, zebrane w formie książki, umożliwiają jeźdźcom i ich koniom uzyskanie harmonii we wspólnej pracy, bez uczucia bólu i niewygody.

 

W przeciwieństwie do tradycyjnych instruktorów Sally Swift nie wierzy w siłowe techniki treningu, które wywołują jedynie poczucie usztywnienia podczas jazdy.

Zamiast nich, proponuje użycie niezwykłych wyobrażeń wybiegających daleko poza sam mechanizm jazdy konnej ("wyobraź sobie, że jesteś rosnącym drzewem: korzenie rosną w dół z twojego środka ciężkości...") oraz dzięki ogromnej wiedzy na temat anatomii ludzkiego i końskiego ciała.

Ta mądra i inspirująca trenerka uczy prawdziwych jeźdźców, jak pozbyć się starych nawyków i osiągnąć naturalną pozycję, jak przełamać frustrujący stan niemocy i osiągnąć kolejne cele - z poczuciem wygody, energii i precyzji.

 

Niezwykle dokładne ilustracje i fotografie, niestosowane nigdy wcześniej w książkach na temat jazdy konnej, bardzo trafnie tłumaczą anatomię i przedstawiają wyobrażenia, pomagając naszemu umysłowi i ciału w odnalezieniu nowego, wewnętrznego podejścia do jazdy konnej.

 

"Harmonia jeźdźca i konia" Sally Swift jest książką zarówno dla początkujących, jak i zaliczających się do światowej klasy jeźdźców. 

 

Szczegółowe informacje

Liczba stron 200
Format 165 x 240
Oprawa Miękka
ISBN 978-83-7579-224-9

 

 

Sklep internetowy Shoper.pl