61 2 785 785

Program lojalnościowy

Terraria
376.29
PLN
in_stock
Hagen Terrarium szklane MINI – szerokie
Hagen Terrarium szklane MINI – szerokie

Hagen Terrarium szklane MINI – szerokie

szt.
Kod produktu:

EX-6004

Producent: Hagen
376,29 zł
super cena
Zyskujesz 376 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Terrarium szklane MINI to idealna rezydencja dla gadów lub płazów zaprojektowana przez europejskich herpetologów. Drzwi otwierane na zewnątrz umożliwiają łatwy dostęp do zwierząt. A mechanizm blokady, specjalnie zaprojektowany, zapobiega ucieczce zwierzątek.

Metalowa obudowa zapewnia doskonałą wentylację. Podnoszona płyta podstawy ułatwia instalację podgrzewacza podłoża. W tylnej części pokrywy znajduje się po 5 zamykanych otworów z każdej strony, które umożliwiają instalację urządzeń, takich jak wodospady czy czujki przyrządów pomiarowych wewnątrz terrarium.

Terrarium szklane MINI zawiera naturalne tło z efektów skalnych, co dodatkowo upiększa mieszkanko Twoich ulubieńców. 

Szklane terrarium zostało zaprojektowane z myślą o gadach pustynnych. Jego duża szerokość i uśredniona wysokość imituje naturalne warunki, w których żyją zwierzęta pustynne - zamontowana żarówka jest blisko zwierzęcia, dzięki czemu emituje dodatkowe ciepło. Szerokie terrarium to także przestrzeń, w której gady będą czuły się dobrze, ze względu na bliskość podłoża i ziemi - pustynne zwierzęta poruszają się przede wszystkim w poziomie, blisko ziemi. 

Produkt został pomyślany w taki sposób, aby można było stworzyć doskonałe otoczenie dla gadów i płazów. Duża szyba umożliwia podglądanie naszych ulubieńców i kontrolowanie, co dzieje się w terrarium.

 

Wymiary: 30 x 30 x 30 cm

Waga: 5.6 kg

 

Kluczowe cechy: 

  • dobra wentylacja; 
  • wygodny dostęp do zwierząt; 
  • system zabezpieczający; 
  • design idealny dla zwierząt pustynnych;
  • akcesoria nie się włączone do terrarium. 

 

Sklep internetowy Shoper.pl