61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Terraria
760
PLN
in_stock
Hagen Terrarium szklane LARGE – szerokie
Hagen Terrarium szklane LARGE – szerokie

Hagen Terrarium szklane LARGE – szerokie

szt.
Kod produktu:

EX-6134

Producent: Hagen
760,00 zł
super cena
Zyskujesz 760 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Terrarium szklane LARGE to idealna rezydencja dla gadów lub płazów zaprojektowana przez europejskich herpetologów. Drzwi otwierane na zewnątrz umożliwiają łatwy dostęp do zwierząt. A mechanizm blokady, specjalnie zaprojektowany, zapobiega ucieczce zwierzątek.

Metalowa obudowa zapewnia doskonałą wentylację. Dolna płyta terrarium jest podnoszona, dzięki czemu można zamontować podgrzewacze podłoża, aby stworzyć idealny mikroklimat dla ciepłolubnych zwierzątek. 

W tylnej części pokrywy znajduje się po 5 zamykanych otworów z każdej strony, które umożliwiają instalację urządzeń, takich jak wodospady czy czujki przyrządów pomiarowych wewnątrz terrarium.

Terrarium szklane LARGE zawiera naturalne tło z efektów skalnych, co dodatkowo upiększa mieszkanko Twoich ulubieńców. 

Szklane terrarium zostało zaprojektowane z myślą o gadach pustynnych. Jego duża szerokość i uśredniona wysokość imituje naturalne warunki, w których żyją zwierzęta pustynne - zamontowana żarówka jest blisko zwierzęcia, dzięki czemu emituje dodatkowe ciepło. Szerokie terrarium to także przestrzeń, w której gady będą czuły się dobrze, ze względu na bliskość podłoża i ziemi - pustynne zwierzęta poruszają się przede wszystkim w poziomie, blisko ziemi. 

Produkt został pomyślany w taki sposób, aby można było stworzyć doskonałe otoczenie dla gadów i płazów. Duża szyba umożliwia podglądanie naszych ulubieńców i kontrolowanie, co dzieje się w terrarium.

 

Wymiary: 90 x 45 x 45 cm

Waga: 26.4 kg

 

Kluczowe cechy: 

  • dobra wentylacja; 
  • wygodny dostęp do zwierząt; 
  • system zabezpieczający; 
  • design idealny dla zwierząt pustynnych;
  • akcesoria nie się włączone do terrarium. 

 

Sklep internetowy Shoper.pl