61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Lampy do terrarium
110.49
PLN
in_stock
Hagen Oprawa oświetleniowa Compact Top SMALL 45x9x20cm
Hagen Oprawa oświetleniowa Compact Top SMALL 45x9x20cm

Hagen Oprawa oświetleniowa Compact Top SMALL 45x9x20cm

szt.
Kod produktu:

EX-2266

Producent: Hagen
110,49 zł
super cena
Zyskujesz 110 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

 

'

 

 

 Exo Terra jeszcze bliżej naturalnego środowiska 

 

Profesjonalne produkty terrarystyczne jakie oferuje firma Exo Terra to doskonały wybór dla wszystkich miłośników gadów i płazów.  

Terrarystyka to hobby, które wymaga obszernej wiedzy i doświadczenia. Zaufaj zatem specjalistom w tej dziedzinie. Firma Exo Terra oferuje szeroką gamę produktów, począwszy od podstawowych terrariów, przez pokarm i dekoracje aż na zaawansowanych systemach grzewczych i nawadniających kończąc. Marka Exo Terra dostarczy Ci wszystkiego, czego potrzebujesz Ty i Twoje wyjątkowe hobby. 

Wszystkie produkty marki Exo terra tworzenie są zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami bezpieczeństwa, tak aby zapewnić długie i komfortowe życie Twojemu pupilowi. 

 

 

 

Oprawa oświetleniowa Compact Top SMALL jest kompaktową pokrywą dla żarówek zaprojektowaną do instalacji na szklanych terrariach Exo Terra z serii SMALL.

Pozwala na montaż różnych świetlówek kompaktowych zapewniających promieniowanie ultrafioletowe (UVB) lub żarówek grzewczych w celu podniesienia temperatury powietrza.

W oprawie można zastosować kombinację różnych żarówek fluorescencyjnych Exo Terra Repti Glo w celu stworzenia idealnego współczynnika światła ultrafioletowego lub kombinacji ze źródłem światła żarowego, takiego jak lampa grzewcza, w celu zwiększenia temperatury.

Dodatkowe akcesoria, takie jak elektroniczny termometr i higrometr Exo Terra, można umieścić w specjalnej szynie na szczycie oprawy.   

 

Najważniejsze cechy pokrywy oświetleniowej:

  • posiada dwie ceramiczne oprawki na żarówki (maksymalnie 26 W na oprawkę);
  • wbudowany odbłyśnik; 
  • łatwa w instalacji - wystarczy podłączyć do sieci elektrycznej (230 V) i włączyć za pomocą przełącznika na boku pokrywy; 
  • specjalna szyna na akcesoria; 
  • na oryginalnych terrariach Exo Terra SMALL mieszczą się dwie pokrywy
  • długość przewodu zasilającego - 1,3 m; 
  • oprawka żarówki z gwintem E27 (duży gwint) - 27 mm.

 

Wymiary: 45 x 9 x 20 cm 

 

Uwagi:

W pokrywie można montować dowolne żarówki i świetlówki kompaktowe pod warunkiem, że nie przekraczają dopuszczalnej mocy - sprawdź opis na etykiecie pokrywy!

Unikaj umieszczania na pokrywie przedmiotów, które mogą zasłaniać otwory wentylacyjne. Zapewniają one właściwy przepływ powietrza i odprowadzają nadmiar ciepła, co zapewnia prawidłowe funkcjonowanie urządzenia!

Unikaj nadmiernego gromadzenia się wilgoci wewnątrz pokrywy oraz chroń ją przed zalaniem.

 

Sklep internetowy Shoper.pl