61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

FURminator dla psa
98.9
PLN
in_stock
FURminator FURflex - Główka do wyczesywania podszerstka dla psów L

FURminator FURflex - Główka do wyczesywania podszerstka dla psów L

szt.
Kod produktu:

FR-136828

Producent: FURminator
98,90 zł
super cena
Zyskujesz 98 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Główka FURminator FURflex służąca do wyczesywania podszertka u psów o masie ciała powyżej 23 kg, jest zamienną częścią zestawu do wyczesywania podszerstka FURminator FURflex. Główka do czesania psów ras dużych pasuje do ergonomicznej rączki, którą można nabyć oddzielnie.

Produkt posiada ostrze Comfort Edge ze stali nierdzewnej, które zostało dopasowane do naturalnego kształtu ciała zwierzęcia. Czesanie psa główką FURflex jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, ponieważ ostrze sięga przez warstwę włosa okrywowego, wyczesując podszerstek i martwy włos i nie powodując uszkodzeń skóry i sierści. Urządzenie przeznaczone jest do wszystkich długości sierści. Przycisk FURejector pozwala z łatwością usunąć sierść z narzędzia.

Powolne, miarowe wyczesywanie potrafi sprawić dużo przyjemności Twojemu pupilowi. Regularne zabiegi wykonywane za pomocą główki FURflex są w stanie zredukować linienie aż do 90% Wyczesywanie sierści ma korzystny wpływ na Twojego psa, gdyż stymuluje produkcję sebum dla zdrowej i lśniącej sierści. Poza tym czynność czesania jest dobrym sposobem na wspólne spędzanie czasu i zacieśnianie więzi pomiędzy opiekunem a jego zwierzęciem.

Narzędzia do wyczesywania podszerstka FURminator FURflex są rekomendowane dla ras posiadających podszerstek. Jeżeli masz wątpliwości, czy twój pupil posiada podszerstek, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Sklep internetowy Shoper.pl