61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
26.5
PLN
in_stock
FIPROCLEAR dla kota przeciw kleszczom, pchłom i wszom - 50 mg x 2

FIPROCLEAR dla kota przeciw kleszczom, pchłom i wszom - 50 mg x 2

szt.
Kod produktu:

FC-FR179100

Producent: Francodex
26,50 zł
super cena
Zyskujesz 26 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

FIPROCLEAR to roztwór do nakrapiania przeznaczony do zwalczania kleszczy, pcheł i wszy u kotów. Produkt eliminuje większość kleszczy wygryzionych w skórę w ciągu 24-48 godzin od zaaplikowania. Działa praktycznie natychmiastowo, zabijając kleszcze i dodatkowo pozostawiając warstwę ochronną, która skutecznie zapobiega nowym inwazjom pasożytów.  

Preparaty FIPROCLEAR nie zabezpieczają przed przyczepieniem się kleszcza do skóry zwierzęcia. Po zabiciu kleszcza, pasożyt najczęściej spada ze skóry zwierzęcia lub może być usunięty przed delikatnie strzepnięcie.  

Produkt wykazuje trwałą skuteczność roztoczobójczą przeciwko kleszczom przez okres do 2 tygodni. 

Substancją czynną zawartą w preparatach jest fipronil – insektycyd i akarycyd, łączący wysoką skuteczność w eliminowaniu kleszczy i pcheł z niską toksycznością dla zwierzęcia i jego otoczenia a przede wszystkim dla człowieka. 

 

Przeciwwskazania 

Nie stosować u kociąt poniżej 8 tygodnia życia i/lub ważących mniej niż 1 kg.  

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na związki fenylopirazolowe. 

Nie stosować u zwierząt chorych lub w okresie rekonwalescencji.

Nie stosować u królików. 

W razie wątpliwości skonsultować się z weterynarzem. 

 

Sposób użycia: 

1 pipeta 0,5 ml na jednego kota (około 7,5-15 mg/Kg). 

Preparat jest odporny na działanie wody i promieni słonecznych przy czym nie należy kąpać zwierząt 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu preparatu. 

W celu uzyskania optymalnego efektu działania produkty należy podawać z zachowaniem minimum 4-tygodniowych odstępów pomiędzy kolejnymi aplikacjami.

 

Opakowanie: 2 tubki o pojemności 0,5 ml 

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl