61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Środki przeciw pasożytom dla psa
27
PLN
in_stock
Beaphar Zbadaj Kleszcza - Tick Test

Beaphar Zbadaj Kleszcza - Tick Test

szt.
Kod produktu:

BP-10299

Producent: Beaphar
27,00 zł cena za 1 szt.
Zyskujesz 27 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili za darmo oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Jeśli stosowany środek przeciw pasożytom zawiódł i Twój pupil wrócił ze spaceru z niechcianym gościem wczepionym w skórę – uważaj! Kleszcze mogą przenosić na swojego nosiciela różne choroby, między innymi Boreliozę powodowaną przez krętki Borellia. W przypadku zarażenia tą chorobą należy działać szybko, jednak jej objawy nie zawsze są identyczne, przez co często pojawiają się problemy z jej zdiagnozowaniem.

Innowacyjny środek przeciw kleszczom Beaphar Tick Test – Zbadaj Kleszcza umożliwia badanie kleszcza, które pozwala wykryć w jego ciele obecność krętków Borellia. Jeśli Twój pupil został ugryziony przez zakażonego kleszcza, niezwłocznie skontaktuj się z weterynarzem, gdyż konieczne może okazać się podjęcie leczenia. 

 

Jak przeprowadzić badanie kleszcza z pomocą Beaphar Tick Test – Zbadaj Kleszcza?

  1. Usuń kleszcza przy użyciu odpowiedniego narzędzia, upewniając się, że głowa pasożyta także została usunięta. Nie używaj żadnych substancji drażniących, takich jak alkohol, bezpośrednio na kleszcza. Może to zwiększyć prawdopodobieństwo transmisji bakterii z kleszcza na żywiciela.
  2. Umieść kleszcza w probówce zawierającej płyn.
  3. Rozgnieć kleszcza przy pomocy dołączonego bambusowego patyczka.
  4. Po całkowitym rozgnieceniu kleszcza dokładnie wymieszaj zawartość probówki przy pomocy patyczka.
  5. Pipetą pobierz płyn z probówki. Umieść 2-3 krople w okienku na próbkę w kasetce z testem. Wynik testu pojawi się w ciągu 10 minut.
Kup kalendarz charytatywny - pomóż zwierzakom
Sklep internetowy Shoper.pl