61 2 785 785

Program lojalnościowy

Piasek i pielęgnacja
39.5
PLN
in_stock
Beaphar Milbenzertauber 100ml - preparat insektobójczy

Beaphar Milbenzertauber 100ml - preparat insektobójczy

szt.
Kod produktu:

BP-11092

Producent: Beaphar
39,50 zł
super cena
Zyskujesz 39 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Preparat przeciw pchłom, wszom i innym pasożytom bytującym na ciele ptaków. Środek należy stosować zgodnie z zaleceniami.

Zawiera 0,6g permetryny.

Sposób uzycia: Wstrzasnac opakowaniem i poprzez kilkukrotne naciskanie spryskiwacza uzyskac równomierny strumien. Spryskac pióra z odleglosci 30 cm, uwazajac na oczy i dziób. Nie suszyc, nie wycierac zwierzecia. Preparat pozostawic do wyschniecia. Likwidacja pasozytów w srodowisku: Usunac z klatki pokarm i pojemnik z woda. Rozpylic preparat na powierzchni klatki oraz na elementach wyposazenia. Nie splukiwac, pozostawic do wyschniecia.

Podczas wykonywania oprysku nie jeść, nie pić, nie palić. Po skończonym zabiegu umyć ręce i twarz wodą z mydłem. Zabezpieczyć przed skażeniem żywność i naczynia na żywność. Nie stosować preparatu w powietrze, unikać wdychania mgły preparatu. W przypadku kontaktu ze skórą lub oczami przemyć te miejsca obficie wodą. Preparat używać z dala od naczyń na żywność w miejscach niedostępnych dla dzieci oraz zwierząt domowych. Opróżnione opakowanie usunąć razem z innymi odpadami. Produkt jest łatwopalny. Działa drażniąco na oczy. Jeśli preparat dostanie się do oczu, należy przemyć je dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarskiej. Opary mogą wywoływać uczucie senności i zawroty głowy.

Sklep internetowy Shoper.pl