61 2 785 785

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
20.88
PLN
in_stock
Beaphar FIPROtec - środek przeciwko pasożytom
Beaphar FIPROtec - środek przeciwko pasożytom

Beaphar FIPROtec - środek przeciwko pasożytom

szt.
Kod produktu:

BP-14318-14348

Producent: Beaphar
20,88 zł
super cena
Zyskujesz 20 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Ektopasożyty, takie jak pchły i kleszcze potrafią skutecznie uprzykrzyć życie Twojemu ulubieńcowi. Mogą także być źródłem groźnych chorób. Preparat Beaphar FIPROtec to dla Twojego pupila doskonała, długotrwała ochrona przed pasożytami. Po jednorazowej aplikacji środek eliminuje wszystkie pchły i chroni przed inwazją kolejnych osobników przez okres 5 tygodni.

FIPROtec to doskonały środek na pchły dla psów uwielbiających wodne szaleństwa lub wymagających częstych kąpieli. Zawarta w preparacie substancja czynna (fipronil) nie rozpuszcza się bowiem w wodzie. FIPROtec jest dostępny w wielu pojemnościach, co pozwala precyzyjnie dopasować dawkę środka do wielkości zwierzęcia. Wybierając produkt marki Beaphar możesz być pewien, że to dla Twojego ulubieńca najlepsza ochrona przed pasożytami.
Uwaga! Stosowanie preparatu u suk ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii.
Nie stosować u psów o masie ciała poniżej 5 kg.

 

Waga Przeznaczony dla:
67 mg małych psów 5 - 10 kg
134 mg średnich psów 10 - 20 kg
268 mg dużych psów 20 - 40 kg
402 mg bardzo dużych psów 40 - 60 kg

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl