61 2 785 785

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
19.56
PLN
in_stock
Beaphar FIPROtec 50mg dla kotów / fipronil

Beaphar FIPROtec 50mg dla kotów / fipronil

szt.
Kod produktu:

BP-15510

Producent: Beaphar
19,56 zł
super cena
Zyskujesz 19 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Twój pupil znów się drapie, a Ty zastanawiasz się, czy istnieje skuteczny środek na pchły? Preparat FIPROtec to długotrwała ochrona przed pasożytami dla Twojego kota. Jego aplikacja jest szybka i wyjątkowo łatwa. Już po jednorazowym użyciu FIPROtec zabija wszystkie pchły grasujące na kociej skórze i skutecznie chroni przed inwazją kolejnych przez okres 5 tygodni.

Jeśli Twój pupil lubi oddalać się od domu na samotne spacery, nie obawiaj się – substancja czynna preparatu (fipronil) nie rozpuszcza się w wodzie, dlatego nie straszny jej deszcz czy kąpiel. FIPROtec to najlepsza ochrona przed pasożytami dla Twojego ulubieńca. Produkt jest dostępny w kilku pojemnościach, co pozwala precyzyjnie dostosować dawkę do wielkości Twojego pupila.

Uwaga! Stosowanie preparatu u kotek ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii.
Nie stosować u kotów o masie ciała poniżej 2 kg.

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl