61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Środki dezynfekujące
33
PLN
in_stock
Beaphar Bio Environmental Spray 400ml - do stosowania w środowisku zwierząt

Beaphar Bio Environmental Spray 400ml - do stosowania w środowisku zwierząt

szt.
Kod produktu:

BP-13894

Producent: Beaphar
33,00 zł
super cena
Zyskujesz 33 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili za darmo oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Beaphar Bio Environmental Spray to innowacyjny odświeżacz do stosowania na powierzchniach, w środowisku zwierząt. Jego bazę stanowią olejki eteryczne i substancje zapachowe, które po rozpyleniu preparatu dezynfekują powierzchnie i pozostawiają piękny aromat, dając efekt higienicznej świeżości. Polecany zwłaszcza do stosowania na legowiskach zwierząt.

Przed zastosowaniem środka należy dokładnie odkurzyć wszystkie powierzchnie, a następnie starannie przykryć artykuły spożywcze a także akwaria/klatki/terraria ze zwierzętami. Preparat należy rozpylić z odległości ok. 30 cm. Powierzchnie potraktowane preparatem, które są wykorzystywane do przygotowywania żywności, należy dokładnie oczyścić. Odświeżacz należy stosować regularnie, co 4-6 tygodni. Długotrwały efekt działania preparatu można osiągnąć tylko wtedy, gdy spryskane nim miejsca nie będą myte i czyszczone wkrótce po zastosowaniu środka.
Uwaga! Zaleca się wcześniejsze sprawdzenie działania preparatu na niewidocznych fragmentach wyposażenia – może on pozostawiać plamy na lekko zanieczyszczonych powierzchniach (np. dywanie czy tapicerce).

 

Waga Przeznaczony dla:
67 mg małych psów 5 - 10 kg
134 mg średnich psów 10 - 20 kg
268 mg dużych psów 20 - 40 kg
402 mg bardzo dużych psów 40 - 60 kg
Sklep internetowy Shoper.pl