61 2 785 785

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
20.84
PLN
in_stock
Bayer advantix Spot-on 4 ml (25 - 40 kg) - różne warianty
Bayer advantix Spot-on 4 ml (25 - 40 kg) - różne warianty

Bayer advantix Spot-on 4 ml (25 - 40 kg) - różne warianty

szt.
Kod produktu:

BY-024080-024158

Producent: Elanco
20,84 zł
super cena
Zyskujesz 20 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Skuteczne krople przeciwpasożytnicze Bayer Advantix w wersji dla dużych psów. W przypadku ataku nieproszonych gości preparat na pchły i kleszcze aplikowany bezpośrednio na skórę przynosi pupilowi natychmiastową ulgę. Bayer Advantix nie tylko zwalcza pasożyty u psów, ale także zapobiega ich ponownemu pojawieniu się. Dedykowany jest psiakom o wadze od 25 do 40 kg.

Opakowanie produktu ma postać pipety, co znacząco ułatwia precyzyjne rozprowadzenie środka na skórze ulubieńca - krople należy zaaplikować w miejsce pomiędzy łopatkami. Jednorazowe zastosowanie produktu chroni pupila przed pasożytami przez cztery tygodnie. Preparat na pchły i kleszcze Bayer Advantix sprawia, że są one odstraszane lub zabijane, co znacząco ogranicza ryzyko wystąpienia przenoszonych przez nie chorób. 

UWAGA! Nie stosować u kotów!

 

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Wyjmij pipetę z opakowania i trzymając ją w pozycji pionowej przekręć i zdejmij końcówkę.

2. Odwrócić końcówkę i umieść drugim końcem na pipecie. Następnie przekręć ją, aby przebić zamknięcie, po czym zdejmij końcówkę z pipety.

3. Rozsuń sierść psa pomiędzy łopatkami, tak aby widoczna była goła skóra. Przytknij koniec pipety do skóry i kilkukrotnie mocno ją ściśnij, w celu wyciśnięcia zawartości bezpośrednio na skórę. Preparat nanoś wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.

 

SKŁAD: 1 pipeta 4 ml zawiera 400 mg Imidaklopridu i 2000 mg Permetryny.

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

MKT61dbf63ef120f
Sklep internetowy Shoper.pl