61 2 785 785

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
18.09
PLN
in_stock
Bayer advantix Spot-on 2,5 ml (10 - 25 kg) - różne warianty
Bayer advantix Spot-on 2,5 ml (10 - 25 kg) - różne warianty

Bayer advantix Spot-on 2,5 ml (10 - 25 kg) - różne warianty

szt.
Kod produktu:

BY-024189-024219

Producent: Elanco
18,09 zł
super cena
Zyskujesz 18 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Twojego pupila "coś gryzie"? W przypadku ataku pasożytów zewnętrznych szybką ulgę przyniesie pupilowi preparat na pchły i kleszcze Bayer Advantix. To skuteczny środek w formie łatwych w aplikacji kropelek, który nie tylko zwalcza pasożyty u psów, ale także zapobiega ich ponownemu pojawieniu się. Przeznaczony jest dla czworonogów o wadze od 10 do 25 kg.

Krople należy aplikować bezpośrednio na skórę ulubieńca. Opakowanie produktu ma postać pipety, co znacząco ułatwia precyzyjne rozprowadzenie środka na skórze między łopatkami czworonoga. Jednorazowe zastosowanie kropli chroni pupila przed pasożytami przez cztery tygodnie. Preparat na pchły i kleszcze Bayer Advantix sprawia, że są one odstraszane lub zabijane, co znacząco ogranicza ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych, takich jak niebezpieczna borelioza. 

UWAGA! Nie stosować u kotów!

 

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Wyjmij pipetę z opakowania i trzymając ją w pozycji pionowej przekręć i zdejmij końcówkę.

2. Odwrócić końcówkę i umieść drugim końcem na pipecie. Następnie przekręć ją, aby przebić zamknięcie, po czym zdejmij końcówkę z pipety.

3. Rozsuń sierść psa pomiędzy łopatkami, tak aby widoczna była goła skóra. Przytknij koniec pipety do skóry i kilkukrotnie mocno ją ściśnij, w celu wyciśnięcia zawartości bezpośrednio na skórę. Preparat nanoś wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.

 

SKŁAD: 1 pipeta 2,5 ml zawiera 250 mg Imidaklopridu i 1250 mg Permetryny.

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

MKT61dbf63ef120f
Sklep internetowy Shoper.pl