61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
30
PLN
in_stock
Bayer advantix Spot-on 1 ml (4 - 10 kg) - różne warianty
Bayer advantix Spot-on 1 ml (4 - 10 kg) - różne warianty

Bayer advantix Spot-on 1 ml (4 - 10 kg) - różne warianty

szt.
Kod produktu:

BY-024035-024066

Producent: Bayer
30,00 zł
super cena
Zyskujesz 30 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Szukasz skutecznego środka na pasożyty dla swojego pupila? Bayer Advantix będzie doskonałym wyborem. To zaawansowany preparat na pchły i kleszcze w postaci wygodnych w użyciu kropelek, który skutecznie zwalcza pasożyty u psów, a także zapobiega ich ponownemu pojawieniu się. Środek dedykowany jest czworonogom średniej wielkości, o wadze od 4 do 10 kg.

Bayer Advantix należy aplikować bezpośrednio na skórę ulubieńca. Wygodne opakowanie w postaci pipety znacząco ułatwia rozprowadzanie preparatu. Jednorazowe zastosowanie kropli chroni pupila przed pasożytami przez cztery tygodnie. Preparat na pchły i kleszcze sprawia, że są one odstraszane lub zabijane, co ogranicza ryzyko wystąpienia chorób przez nie przenoszonych (np. boreliozy). 

UWAGA! Nie stosować u kotów!

 

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Wyjmij pipetę z opakowania i trzymając ją w pozycji pionowej przekręć i zdejmij końcówkę.

2. Odwrócić końcówkę i umieść drugim końcem na pipecie. Następnie przekręć ją, aby przebić zamknięcie, po czym zdejmij końcówkę z pipety.

3. Rozsuń sierść psa pomiędzy łopatkami, tak aby widoczna była goła skóra. Przytknij koniec pipety do skóry i kilkukrotnie mocno ją ściśnij, w celu wyciśnięcia zawartości bezpośrednio na skórę. Preparat nanoś wyłącznie na nieuszkodzoną skórę.

 

SKŁAD: 1 pipeta 1,0 ml zawiera 100 mg Imidaklopridu i 500 mg Permetryny.

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl