61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
87
PLN
in_stock
Bayer advantage dla psa 0,4 ml (do 4 kg)

Bayer advantage dla psa 0,4 ml (do 4 kg)

szt.
Kod produktu:

BY-007564

Producent: Bayer
87,00 zł
super cena
Zyskujesz 87 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Bayer Advantage to weterynaryjny preparat na pchły przeznaczony dla psów o wadze poniżej 4 kg. Skutecznie zwalcza uporczywe pasożyty. Stosowany profilaktycznie raz w miesiącu ochroni czworonoga przed ponowną inwazją pcheł. 

Środek ten zawiera imidacloprid - innowacyjny składnik, który wyłącza funkcje nerwowe pcheł, powodując ich porażenie i śmierć. Większość pasożytów ginie w ciągu pierwszych godzin od zastosowania, co sprawia, że preparat na pchły bardzo szybko przynosi zwierzakom ulgę i ukojenie. Produkt może być również stosowany jako element terapii alergicznego pchlego zapalenia skóry. Opakowanie zawiera 4 ampułki preparatu, po 0,4 ml każda.

SKŁAD: Imidaklopryd 100 mg/1 ml.

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.


UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

 

Sklep internetowy Shoper.pl