61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
67.9
PLN
in_stock
Bayer advantage dla kota 0,8 ml (powyżej 4 kg)

Bayer advantage dla kota 0,8 ml (powyżej 4 kg)

szt.
Kod produktu:

BY-007571

Producent: Bayer
67,90 zł
super cena
Zyskujesz 67 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Bayer Advantage to innowacyjny i niezwykle skuteczny preparat na pchły przeznaczony do stosowania u kotów o masie powyżej 4 kg. Kropelki szybko zwalczają inwazje pcheł u mruczących przyjaciół, kojąc skórę i zapobiegając powrotom insektów. Po nałożeniu na skórę pupila preparat w krótkim czasie rozprzestrzenia się po jej powierzchni. To sprawia, że Większość pasożytów ginie w ciągu pierwszych godzin od zastosowania kropli.

Swoją wysoką skuteczność preparat na pchły zawdzięcza Imidaklopridowi. To substancja o działaniu insektobójczym stosowanym do zwalczania pasożytów zewnętrznych. Składnik ten blokuje przewodzenie bodźców nerwowych u pasożytów, powodując ich powodując paraliż i śmierć. Nie musisz jednak obawiać się o bezpieczeństwo Twojego pupila. Preparat jest w 100% bezpieczny dla ssaków. Jedno opakowanie zawiera 4 tubki o pojemności 0,8 ml.

SKŁAD:1 ml roztworu zawiera 100 mg imidaklopridu.

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

Sklep internetowy Shoper.pl