61 2 785 785

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
68.79
PLN
in_stock
Bayer advantage dla kota 0,8 ml (powyżej 4 kg)

Bayer advantage dla kota 0,8 ml (powyżej 4 kg)

szt.
Kod produktu:

BY-007571

Producent: Bayer
68,79 zł
super cena
Zyskujesz 68 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 199 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty i kuriera.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

Bayer Advantage to innowacyjny i niezwykle skuteczny preparat na pchły przeznaczony do stosowania u kotów o masie powyżej 4 kg. Kropelki szybko zwalczają inwazje pcheł u mruczących przyjaciół, kojąc skórę i zapobiegając powrotom insektów. Po nałożeniu na skórę pupila preparat w krótkim czasie rozprzestrzenia się po jej powierzchni. To sprawia, że Większość pasożytów ginie w ciągu pierwszych godzin od zastosowania kropli.

Swoją wysoką skuteczność preparat na pchły zawdzięcza Imidaklopridowi. To substancja o działaniu insektobójczym stosowanym do zwalczania pasożytów zewnętrznych. Składnik ten blokuje przewodzenie bodźców nerwowych u pasożytów, powodując ich powodując paraliż i śmierć. Nie musisz jednak obawiać się o bezpieczeństwo Twojego pupila. Preparat jest w 100% bezpieczny dla ssaków. Jedno opakowanie zawiera 4 tubki o pojemności 0,8 ml.

SKŁAD:1 ml roztworu zawiera 100 mg imidaklopridu.

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC w tym Foresto nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

MKT61dbf63ef120f
Sklep internetowy Shoper.pl