61 2 785 785

Blog NaszeZoo

Program lojalnościowy

Krople na pchły i kleszcze
65.6
PLN
in_stock
Bayer advantage dla kota 0,4 ml (do 4 kg)

Bayer advantage dla kota 0,4 ml (do 4 kg)

szt.
Kod produktu:

BY-007557

Producent: Bayer
65,60 zł
super cena
Zyskujesz 65 pkt [?]
  • Darmowa dostawa Jeżeli dokonasz zakupu na kwotę powyżej 149 zł, gwarantujemy Ci bezpłatną dostawę na terenie całego kraju przez Paczkomaty. Po wydaniu 199 zł możesz liczyć na darmową dostawę na terenie całej Polski kurierem.

  • Zwrot towaru Pamiętaj, że możesz w każdej chwili oddać nieuszkodzony towar. Masz na to całe 30 dni!

  • Kupuj Jeszcze Taniej! Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego przygotowaliśmy 3 specjalne rabaty!

Opis
Opinie (0)

 

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

 

Bayer Advantage to preparat na pchły przeznaczony do stosowania u kotów o masie do 4 kg. Skutecznie zwalcza inwazje pcheł u mruczków, zapobiegając jej nawrotowi. Preparat działa bardzo szybko. Po nałożeniu na skórę w krótkim czasie rozprzestrzenia się po jej powierzchni działając w sposób kontaktowy. Większość pcheł ginie w ciągu pierwszych godzin od zastosowania zanim zdąży ugryźć zwierzę.

Swoją wysoką skuteczność preparat na pchły zawdzięcza Imidaklopridowi. To substancja o działaniu insektobójczym stosowanym do zwalczania pasożytów zewnętrznych. Składnik ten blokuje przewodzenie bodźców nerwowych u pasożytów, powodując ich powodując paraliż i śmierć. Nie musisz jednak obawiać się o bezpieczeństwo Twojego pupila. Preparat jest w 100% bezpieczny dla ssaków. Jedno opakowanie zawiera 4 tubki o pojemności 0.4 ml.

SKŁAD:1 ml roztworu zawiera 100 mg imidaklopridu (opakowanie zawiera 4 tubki po 0,4ml roztworu).

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271).

 

Sklep internetowy Shoper.pl